1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez brabusrocketPL, Wrzesień 7, 2015.

1. brabusrocketPL

brabusrocketPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć, jestem w miarę świeżym posiadaczem pierwszego XBOX(ONE) oraz PS4 i PS3. Kupiłem X z czystej ciekawości i stwierdziłem, że ta konsola zostaje a pozostałe sprzedaję. Głownie gram w FPS oraz od pewnego czasu ścigałki. Gdyby ktoś chciał wspólnie pograć to zapraszam do znajomych, nazwa użytkownika identyczna jak na forum. Nie wiem czy wiek ma znaczenie ale gdyby to było istotne mam 38 lat i gram tylko w luźnej atmosferze.

P.S.
    Potwierdzam brak możliwości potwierdzenia rejestracji na hotmail.

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum