1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez reevo, Marzec 10, 2016.

1. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    161
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Jako nowy użytkownik wypadałoby się przywitać :D
    Tak więc mam na imię Marcin, pochodzę z niewielkiego miasta Jarosław i na karku w tym roku stuknie 25 lat. Interesuję się oczywiście grami pod każdą postacią, lecz bardziej jako casual'owy niż hardcore'owy gracz. Uwielbiam czytać książki w tematyce fantastyki, kryminału i horroru. Pochłaniam również seriale tj. Gra o Tron, The Walking Dead, Dexter, Breaking Bad, etc. Z zawodu jestem hydraulikiem (prawie jak Mario :D ), z zamiłowania strażakiem - ochotnikiem, przeszkolonym w kwalifikowanej pierwszej pomocy. Z Xboxem zapoznałem się względnie niedawno bo w 2013 roku przy premierze GTA V i tak już zostało. W tej chwili posiadam last- jak i current-gena i całkiem sporą bibliotekę gier więc jeśli ktoś miałby ochotę na wspólne granie w poszczególne tytuły mój XBL znajdzie na profilu :) Pozdrawiam serdecznie!

Banish lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    161
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Dzięki! Oczywiście skorzystam jednak na razie nie mogę zrobić zdjęcia. Chosen One poszedł na gwarancję do Frankfurtu bo zaczął wydawać dziwne dźwięki :D Myślę, że do tygodnia powinni mi go odesłać ;) Pozdro!

Wczytywanie...

Poleć forum