1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam!

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez StylelessComa17, Marzec 26, 2016.

1. StylelessComa17

StylelessComa17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Koszalin
    Jestem Kuba

Gram od dzieciństwa, jeszcze pamiętam pierwsze misje Call of Duty to były czasy.Jednak
    na pc, moja pierwsza konsola to PS2 ,następnie późno bo jakoś w 2011/12 r. dostałem swojego
    pierwszego xbox'a 360.Posiadam X-One od pół roku i sprawuje się idealnie.
    Lubię grać w Fps'y szczególnie ukochany Battlefield, ale ogrywam też inne tytuły AAA na które zawsze się znajdzie miejsce na półce.
    I to by było na tyle

Wczytywanie...