1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez AisenQ, Październik 16, 2016.

1. AisenQ

AisenQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, nazywam się Marek jestem nowym posiadaczem Xbox one s. Przybyłem na forum gdyz potrzebuje pomocy ;)

Problem:
    Witam, mam konsole Xbox one s. Podłączyłem do pada słuchawki od telefonu (iphone4). Głos jest wszystko ok ale nie działa micro. Mam też słuchawki Tracer dragon blue niestety posiadają 2 jacki, mimo to jak podlaczam jack od sluchawek slychac glos normalnie. Z tego co pisza w innym dziale forumowicze wystarczy dokupić adapter i wszystko będzie chodzić? Dopisze jeszcze ze podlaczam bezpośrednio do pada bez żadnych adapterow od MŚ.

Ostatnia edycja: Październik 16, 2016
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomos BTM PL

Tomos BTM PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    BYTOM
    Siema

Wczytywanie...