1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Krzysztof Marek, Kwiecień 15, 2012.

1. Krzysztof Marek

Krzysztof Marek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Witam wszystkich nazywam się Krzysiek dla przyjaciół i znajomych zaba.Gram od 1999 roku aktualnie mam 17 lat.Moim pierwszym komputerem była Amiga.Odkąd ją dostałem zacząłem poznawać piękny świat gier, choć podwórka mi nie przysłonił. Z Amigi najlepiej pamiętam Street Fighter II .Teraz aktualnie interesuje mnie Xbox 360 i Retro Gaming.Fan Assassin’s Creed ,Mass Effect , Gothica i Dragon Age . Moje ulubione gatunki gier to RPG , cRPG , Gry Akcji , Przygodowe . Mój nick wywodzi się z tego że potrafię parodiować Sidka z epoki lodowcowej cyfra 15 została wpisana przypadkowo;D pozdrawiam wszystkich XboxManiaków :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  4. grzejszczyk99

grzejszczyk99 Banned Użytkownik

Polubienia: