1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Sench952, Sierpień 28, 2012.

1. Sench952

Sench952 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew
    Witam użytkowników forum :)

Mam na imię Mateusz i mam 15 lat. Już za parę dni będę w trzeciej klasie gimnazjum. Zrobiłem konto na forum już wcześniej, lecz dopiero dziś postanowiłem się z Wami przywitać :) Jestem tutaj trochę inną osobą niż reszta użytkowników, gdyż... Nie mam konsoli! :) Miałem ostatnio PS2, lecz postanowiłem je sprzedać, gdyż wolałem teraz otrzymać więcej pieniędzy za nią niż za jakiś czas bym zapewne otrzymał i oda tamtej pory rozglądam się za xboxem, więc jeszcze w tym roku będę mógł z Wami grać w różnorakie gry :D Na forum założyłem konto by zaczerpać odrobinę informacji o konsoli. Czytając różne tematy oraz odpowiedzi do nich, dowiedziałem się naprawdę sporo informacji co znacznie ułatwia mi poszukiwania konsoli ;)

Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Powodzenia , oczekujemy twojego xbox'a ! :D

4. Sench952

Sench952 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew
    Taki offtop mały. Widzę że jesteś fanem wrestlingu, WWE :) Masz może WWE 12 lub planujesz kupić 13? Bo byśmy mogli pograć kiedyś :p

5. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Czesc ;) Na prawdę polecam Ci te forum, znajdziesz praktycznie tutaj wszystko o konsolach, na początku 0 wiedzialem, teraz juz coś wiem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum