1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witam ;]

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez harapS, Listopad 4, 2012.

1. harapS

harapS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin, Poland
    Witam wszystkich. Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, dopiero teraz uznałem że zacznę uczestniczyć w Waszej społeczności. Xboxa posiadam od ponad roku- na początku był to używany xenon po kilku reballingach, pozniej, kiedy już nie miałem siły reanimować tej padliny pobiegłem do sklepu i kupiłem Slima 4Gb (w sumie żałuję że od razu tak nie zrobiłem, no ale nic...).

Generalnie to wychowałem się na grach na NESa i później przez wiele lat PC, po którym przyszedł krótki (acz dobrze przeze mnie wspominany) okres grania na PS2 (do dziś uważam serię God of War za najlepsze slashery ever:) ) i w końcu wylądowałem na iksie.

Gram w różne gry, ale głównie (pozostałość po grach PC) wszelkiej maści strzelanki FPP i TPP, nie pogardzę też dobrym slasherem czy horrorem. Nie lubię gier sportowych i serii Halo.

No, to chyba wystarczy jak na piwitanie;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witamy witamy

Wczytywanie...

Poleć forum