1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witamm

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Liteon8888, Czerwiec 14, 2012.

1. Liteon8888

Liteon8888 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam nazywam się Damian , lat już 24
    Dzisiaj stałem się posiadaczem xboxa 360 chyba arcade,i mam taki dylemat gdyż 1 właściciel posiadał Dashboard 2.0.12611.0 a z tego co czytałem to najnowszy to Dashboard 14719 a posiadam Lt3.0 a chciał bym pograć w Nowe jak i starsze gry z Lt2 więc czy aktualizować do nowego ? a jak tak to w jaki sposób bo ciemny jestem ,
    Jak sprawdzić rodzaj przeróbki bo 1 właściciel mówił że niby przerobiona na LT 3.0 a i jak nagrywać gry z LT2 na Lt3, a i jeszcze jeśli mam to Lt 3 to moge grać przez internet bezpiecznie np XBOX LIVE 3 MIESIĄCE GOLD ?
    Prosze o wszelką pomoc>
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Barbuletis

Barbuletis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, wgraj oryginalny soft w napęd, zaktualizuj i polem LT+3

Wczytywanie...