1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Witcher 2 na lt 3.0?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz Mays, Grudzień 11, 2012.

1. Mateusz Mays

Mateusz Mays Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka, jestem nowy jesli chodzi o xboxa i mam problem :(

Zawsze chcialem pyknac w witchera ale na kompie mi nie pojdzie i przerobilem ostatnio xboxa na lt 3.0
    Wczesniej juz sciagnelem Assasina 3 oraz Prototype 2 i wszystko smigalo ale tera mam problem
    Sciagnelem Witchera z tego torrenta : Wiedźmin 2: Zabójcy Królów XBOX360 PL PAL LT 2.0 - TnT ******* - Darmowy Polski katalog torrentów
    oraz korzystam z poradnika http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
    i nie dziala. Poscilem Witchera Disc 1 przez abgx360'a i nie mal ze wszystko na zolto, ale mowie sobie ze jednak sproboje nagrac i nie dziala , i tu wlasnie chcialem sie zapytac czy mozna cos na to poradzic? Czy w inny sposob nagrac czy inaczej ustawic Abgx'a? Nie wiem czy to wazne ale na xboxia nie korzystam z internetu.

Za pomoc bede niezwykle wdzieczny :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. larwas

larwas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Katowice, Poland, Poland
    a jaka to nagrywasz nagrywarka? i na jakich plytach?

Wczytywanie...

Poleć forum