1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wizualizacja xboxa :P

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez YokaPL, Styczeń 23, 2013.

1. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Postanowilem pomalowac obudowe od xbox bo przytlacza mnie ten bialy kolor :p i pytanie moje bo sie nie moge zdecydowac jakie farby matowe czy polyskowe. prosze o szybka odpowiedz z gory dzieki :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Wizualizacja xboxa :p

Wedle mnie mat, ładniej sie prezentuje

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wedle mnie połysk, odbicie światła zawsze robiło swoje - tym bardziej jeśli dopasujesz kolor do otoczenia wokół konsoli można mieć naprawdę lepszy efekt niż matem.

1 osoba to lubi.
  5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Wg mnie też połysk.. lecz czy nie lepiej kupić jakieś naklejki (czy jak to się nazywa) i okleić całą konsolę, niż jeżeli bawić się w malowanie?

1 osoba to lubi.
  6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Kolega mi szarpnął pada w fajny wzorek. Użył lakieru z połyskiem i wygląda super.
    Ja też stawiam na połysk. Coś jak biały z niebieskim :D

1 osoba to lubi.
  7. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Naklejki nie zabardzo wole sam sie pobawic malowaniem mysle ze mnie taniej wyjdzie.Zakupilem juz ale nie bylo matowego w kolorze wiec wzielem polysk pomaranczowy i szary matowy ale ostatnia warste i tak bede robil przezroczystym wiec tak i tak polysk bedzie nie pomyslalem wczesniej :p.

8. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jeżeli pomalowałbyś całą na czarno to ja bym wziął matową farbę :) jak w slimce matowej, jeżeli natomiast masz ochotę tak jak mówisz na różne kolory to połysk będzie ciekawszy.

1 osoba to lubi.
  9. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Są lakiery bezbarwne matowe :D
    Ale faktycznie musiałbyś się nagimnastykować i wykosztować, żeby zrobić dwa kolory jeden mat a drugi połysk :D

1 osoba to lubi.
  10. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    a tak jeszcze zapytam bo mysle nad oswietleniem go jeszcze chodzi mi tu o diody na allegro znalazlem paski 5cm z diodami na napiecie stale 12V moglbym to gdzies wmontowac w plyte glowna ale bez lutowania na plycie tylko za pomoca jakiejs zlaczki albo cos? jak tak to gdzie?

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Jeśli chodzi o pomalowanie, to wg. mnie lepsze by były kolory matowe, bo nie 'ubrudzisz' jej tak. Jaką w ogóle masz 'wersje' konsoli? Slim/Arcade/Elite?

12. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wersja premium

13. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Bez lutowania to musiałbyś jakoś rozkminić napięcie z tego które dostaje napęd.
    Musiałbyś zobaczyć czy można dostać taki kabel rozdzielony jakby na dwa.
    Ja mam zmienione chłodzenie u siebie na Talismoon Whisper Max, z o ile się nie mylę to tam miałem taki adapterek,
    że napęd dostaje swoje 12V i oddzielnie z płyty głównej wychodzi wejście na wentylator.
    Pewnie dałbyś sobie rade z "zarobieniem" końcówki od diod pod właśnie takie wejście.
    Ja tak zrobiłem sobie diody do kompa.

14. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
  15. voltan91

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Nie, nie takie coś bo na płycie głównej port typowo wentylatorowy podaje bodajże 5V.
    To by musiał być taki kabel rozgałęziony, lub przerobiony http://img.diytrade.com/cdimg/1243773/17807402/0/1292828089/XBOX360_DVD_DRIVE_Cable.jpg

W razie przeróbek masz tutaj elegancko opisane :D
    http://www.instructables.com/files/deriv/FYO/0254/FTO54O9M/FYO0254FTO54O9M.LARGE.jpg

Jeżeli rozgałęziasz napięcie, to nic złego nie powinno się stać, tak jak Ci mówię, u mnie jest rozgałęzione.

EDIT!!
    Z tego co widzę, to wejście wentylatorowe też ma 12V, zatem ten rozdzielacz co pokazałeś zda egzamin :)

16. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  17. YokaPL

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    oDSWIEZAM SKONCZYLEM :d macie tu efekcik :d 1:http://imageshack.us/photo/my-images/32/20130131018.jpg/
    2:http://imageshack.us/photo/my-images/542/20130131020.jpg/ druga strona obudowy:http://imageshack.us/photo/my-images/838/20130131019.jpg/nie no zartuje panowie i panie :D nie wiem jak mam to zrobic :D 1: to opcja ten prostokat nie wiem czy widac dobrze :D bedzie wyciete i wkljona plexa przezroczysta znaczki tez wyciete i wklejone z pomaranczowej plexi
    2: druga opcja to to samo przezroczysta i pomaranczowa ale wiekszy symbol. Druga strona obudowy bedzie ten znaczek pomaranczowy lub wytne i wstawie plexe pomaranczowa ale nie ebdzie sie oplacalo po tej stronie. do tego chce czerwone katody kupic . Co myslicie o tym ktora opcja lepsza a moze wy macie jakas opcje piszecie tu chetnie ogarne wasze propozycje :D

Wczytywanie...

Poleć forum