1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wkrótce usłyszymy co nieco o Mirror's Edge 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 25, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    A przynajmniej taką nadzieję ma Lars Gustavsson, dyrektor kreatywny ze studia DICE.

Etatowy "dawacz" nadziei, czyli Lars Gustavsson ze szwedzkiego studia DICE znów przemówił w pewnej gorącej sprawie, a mianowicie drugiej części Mirror's Edge. W jednym z wywiadów udzielonych podczas imprezy Quo Vadis w Berlinie wspomniał, że DICE ma nadzieję, że wkrótce uda się porozmawiać o Mirror's Edge 2.

Wkrótce, czyli przy okazji sierpniowych targów Gamescom 2012? A może trochę wcześniej, na przykład za 2 miesiące - na E3 2012? Nie wiadomo, kiedy dokładnie DICE odważy się na oficjalną zapowiedź kolejnej części przygód zwinnej Faith, ale dobrze wiedzieć, że coś się w końcu w tej sprawie ruszyło.

Tym sposobem Mirror's Edge 2 po wielu, wielu miesiącach opuściło szufladę o nazwie "Plotki" i przeniosło się do kolejnej - tym razem podpisanej "Oczekujące na oficjalną zapowiedź".

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Oby! Pierwsza część była czymś przełomowym, kamień milowy w tej branży. Liczę, że dwójka jednak powstanie i będzie jeszcze lepsza ;)

4. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Powiem tak. Kupiłem już dawno Mirrors Edge w Media Markcie za 140zł. Dość tanio leżała, to wziąłem. I szczerze to średnio mnie zachwyciła. Podoba mi się parkourowy styl gry, ładne są lokacje, trochę za sztucznie czyste, ale ogółem przeszedłem ją tylko raz i więcej nie mam jakoś specjalnie zamiarów. Nie wywarła na mnie jakoś większego wrażenia, dla mnie średniak :/ Mogę odsprzedać, jak ktoś chce ^^

5. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    W sumie w dobie assassin's creed ta gra będzie musiała wprowadzić coś super dobrego.

6. noner

noner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Assassin's creed a mirrors edge to dwie różne gry, mirrors egde jest wyśmienitą grą która, dla mnie odpędza na dalszy plan wszystkie assassyny :D

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gierka była full kozakiem. Świetne połączenie akcji z parkour. Kocham tą grę i z miłą chęcią zagram we dwójeczkę jak wyjdzie.

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ehhh spojrzałem na screen i już zachciało mi się w to grać :D No cóż, niedługo zainstaluję przejdę z 10 raz :)

9. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    ja wlasnie nie mialem okazji zagrac w ten tytul i wlasnie wybieram sie do sklepu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum