Włączanie Xboxa

only

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawi mnie jedna rzecz. Gdy włączam Xboxa, równocześnie uruchamiając telewizor, konsola włącza się normalnie, wyświetla logo, loguje profil itd. Zajmuje to kilkadziesiąt sekund, normalka. Natomiast zauważyłem że gdy włącze konsole nie właczając telewizora, konsola uruchamia się o wiele dłużej. Włączam konsole, w tym czasie wyjde na jakiś czas (nie długi, max minuta) z pokoju. Gdy wracam właczam telewizor i widzę nadal wyświetlające się logo X'a. Dopiero po chwili załącza się zupełnie. Czy to normalne?
 

tomciopaluch

Banned
Użytkownik
.. jak wlaczam konsole za pomoca pada!!!nieraz jak nie wlacze tv w tryb hdmi to konsola sie zaswieci ale nie wykrywa pada..szuka i szuka.na konsoli nie swieci sie 1 z 4 diod..a na padzie diody sie kreca..dopiero w momencie przelaczenia na tryb hdmi w tv nagle wykrywa pada i wlacza sie logo powitalne.....nie wiem od czego to zalezy...a nieraz normalnie wykryje bez problemu nawet przy wylaczonym tv
 

Skuska

Użytkownik
Użytkownik
U mnie się normalnie włącza. Nawet jak mam wyłączone tv. Pewnie to wina telewizora.
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Hmmmm dziwna sprawa, ciekawe co jest temu winne.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Sprawdź na innym TV czy jest tak samo, wtedy będziesz wiedział czy to wina TV czy konsoli.
 

Jasper7

Świeżak
Świeżak
U mnie jest podobnie, dopiero jak włączę tv i przełączę na hdmi to wyświetla mi się logo startowe. Może dopóki tv jest wyłączony, konsola jest w jakimś trybie uśpienia i czeka aż dostanie sygnał z tv.
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
U mnie tez cos sie podzialo z wlaczaniem
Dzis wieczorem wlaczam konsole a tu na monitorze czarno. Na konsoli swieci sie powier i jedna dioda od pada (tak jak przy normalnej pracy konsoli), dopiero po ok 10 - 20 sek zaczal sie rytual uruchamiania (wlaczyl sie monitor, logo xboxa i te migajace diody na konsoli). Probowalem jeszcze 2 razy i bylo tak samo. Nawet wyjelem plyte z napedu ale nic to nie dalo.
Konsole mam jakies 1.5 miesiaca i zawsze uruchamialo sie od razy po nacisnieciu powera na padzie a dzis jeszcze te 20 sekund oczekiwania.
Ma ktos tak??

Mam wersje Jasper Arcade

EDIT
Rozwiazany problem. Padl kabel VGA za 19 zl.
 

Do góry Bottom