1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

właczenie xboxa bez podpietego napedu

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez eiooo, Styczeń 11, 2011.

1. eiooo

eiooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam konsole z Jtag i zastanawia mnie czy można mieć włączona konsole bez podpiętego napędu, czy będzie chodziła normalnie i w ogole czy nie bedzie problemow. Pytam bo tak odpiął bym naped i w to miejsce włożyl sobie drugi dysk ; ) i nie zeby nie bylo zbednego gadania nie mam zamiaru go podlaczac pod oryginalne sata ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Nie powinno być problemów. W razie czego by oszukać konsole, robi się zwore na złączu. Już niepamiętam.

4. haras

haras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Raczej będzie ok, pewności nie mam, tylko nie wiem jak z chłodzeniem będzie, będziesz musiał nakleić jakąś tekturę na radiator gpu żeby obieg wymusić.

5. eiooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no i nie dziala, wlacza sie jak mam podlaczony kabel od zasilania, nie wazne czy sata jest podlaczony czy nie. na samym stata nie ma obrazu, a na samym zasilaniu jest. @Apacer mogłbyś rozwinac to ze zworka ?

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    najnowszy freeboot 0.04 nie bootuje dashboarda przy odpiętym napędzie. Zamiast niego wchodzi do xella.
    Na starszym 0.032 z tego co pamiętam chodziło bez problemu.

7. eiooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli tak jest w moim przypadku, bo mam podpiete pod hdmi a xell na hdmi nie leci

Wczytywanie...

Poleć forum