1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

władca pierscieni bitwa na pólnocy-opinie

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez alutek95, Listopad 1, 2011.

1. alutek95

alutek95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdynia
    grał ktoś? poleca? czy gra jest lepsza od marnego conquesta?

Jeśli ktoś zakłada temat o opiniach, sam powinien się taką podzielić. warn.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zakładasz opinie to sam się najpierw wypowiedz

4. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a niewiecie panowie skąd owy tytuł można zassać?:p

Mało źródeł jest? warn.

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zaraz zassiesz, ale co innego

Nie grałem długo. Chyba taki pierwszy quest. Może nie piękna, ale dość ładna graficzka, to taki hack&slash-owaty rpg z prostymi kombosami i prostym rozwojem postaci. Jak na początek nawet mi się spodobał, a skoro gra na te kilkadziesiąt minut oderwała mnie od Skyrim, to znaczy że nie jest źle. Wybieramy jedną spśród trzech postaci. Pozostała dwójka towarzyszy nam w wyprawie. Mozna chyba zmieniać postać po każdej ukończonej misji. Wkurza troszeczkę wczytywanie lokacji dość często. Wygląda to tak, wpadamy na dziedziniec, wybijamy wszystko co się rusza, wczytywanie lochów. W lochach wybijamy wszystko co się rusza- wczytywanie dziedzińca. MOże tak naprawdę nie jest to aż tak wkurzające, ale po kilku godzinach spędzonych w otwartym świecie SKyrim, LOTR wydaje się maciupkim. Fajna jak na razie histiria z tamtejszym klimatem ( Historia dzieje się w tym samym czasie, co ta znana z powieści Tolkiena), dobre dialogi no i przede wszystkim j.polski Jak na razie takie 7.5-8/10

6. raziel

raziel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Po pierwszej godzinie gry uwazam ze jest to bardzo dobra gra dla fanow wladcy pierscieni:] Polecam:]

7. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Witam, a jak wygląda w tej grze tryb kooperacji? Można grać na 2 pady?

8. Reaper44

Reaper44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Można bezproblemowo. Ekran jest wtedy podzielony w pionie. Ogólnie uważam że gra jest świetna, na pewno godna polecenia dla fanów Władcy Pierścieni. Moja ocena 8,5/10. Jednak najlepiej gra się w nią właśnie w trybie kooperacji.

9. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Co za absurdalny tok rozumowania - co to w ogóle za reguła i dlaczego niby "powinien"? Jakieś logiczne uzasadnienie? Skoro ktoś zakłada taki wątek to pewnie dlatego że chciałby poznać opinię innych przed zakupem gry. Ale luz, przyzwyczaiłem się że ludzie czepiają się zawsze i wszystkiego bo nie mają chyba nic innego do roboty. Najlepsi są modzi z kompleksem władzy walący warnami na prawo i lewo, kochający trendy słowo "warn" (bo w polskim języku zapewne brakuje odpowiedniego wyrazu ...) A pierwsza odpowiedz oczywiście jakże merytoryczna...żenada panowie i kwaśnica na boczku.

10. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Osoba zakładająca taki temat powinna się podzielić swoją oponią, dlaczego? Taki jest regulamin i pewnych zasad trzeba przestrzegać. To nie jest jedyne forum o tematyce xboxa, jeśli komuś coś nie pasuje, wcale nie musi tutaj zaglądać. Ktoś kto zakłada taki wątek wcale nie chce poznać opinii przed zakupem - chce ją poznać, ale dlatego, bo szkoda mu 4 zł na płytę i czeka aż inni nagrają, żeby potwierdzili, czy się opłaca. Nie widzisz komentarza pytające skąd tytuł można pobrać?! Myślisz, że ten gość potrzebuje opinii i jak przeczyta, że gra jest ciekawa, to pójdzie do sklepu i ją sobie kupi?

11. bison616

bison616 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    b-stok
    jak dla mnie gra wymiata chociaz jest banalna, gra sie przyjemnie ale jak ktos nie jest fanem i nie lubi klimatu LOTR no moze mu sie nie spodobac
    juz 2 raz przechodze i mam 28lvl jeszcze 4 achivmenty tylko zostały do zdobycia :D

12. vilin

vilin Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    W ciagu 1,5h stwierdzam ,ze jest to gra w która warto zagrac ; )
    Grafika jest dość ladna ,ma swoj klimat ,fabula narazie jest dosc dobra ,przyjemnosc sprawia mi pozbywanie sie przeciwnikow .
    Rozwijamy punkty statystyki takie jak sila wola i jescze dwa ktorych nie pamietam.
    Sa misje poboczne.
    Wie ktos ile zajmuje przejscie calej gry ?

13. radher

radher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Swietna gra. Jeszcze uniwersum Wkadcy Pierscieni. Jedna z nielicznych udanych gier z tego swiata. Duzy plus za fabule i system walki.

14. eNCe PeNcE

eNCe PeNcE Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Myszków
    Włączyłem grę na chwilę żeby sobie przed spaniem trochę pograć ale gra mnie tak wciągnęła że przez 3h nie ruszyłem się od xboxa , gra naprawdę warta uwagi.
    Wg mnie jest to najlepsza część z serii Władcy Pierścieni. Solidny RPG

15. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Dodam od siebie, że mam już nabity 20lvl i powiem, że gierka wciągnęła mnie niesamowicie. Lubię tego rodzaju gry ale ta gierka wymiotła. Mnóstwo plusów ale jest też kilka bardzo znaczących minusów:

*Świat Tolkiena !
    *Bajeczna grafika - nie jest rewelacyjna ale świat jest pięknie stworzony
    *Sporo itemów w tym możliwość łączenia kompletów
    *Nieliniowe zadania poboczne
    *System dialogowy
    *Mini mapka włączana guzikiem (tak naprawdę jest ona w większości przypadków zbędna chociaż czasem się przydaje)
    *Wyzwania - odpieramy fale przeciwników nie dając się przy tym pokonać
    *Podnoszenie poległych towarzyszy

Minusy

*Gra prowadzi nas "za rączkę"
    *Momentami debilni towarzysze, ich reakcje i decyzje
    *Nie da się zmienić bohatera w wybranym przez siebie momencie
    *W sklepach nie ma opcji "porównaj przedmioty" - te ekwipowane trzeba najpierw sprawdzić jakie mają statystyki żeby móc kupić (lub też i nie) inny item
    *Mało wygodne rozmieszczenie czarów i umiejętności
    *Interfejs niezbyt przemyślany - mało miejsca na zioła, kamienie i przedmioty 'pierwszego' użytku, za dużo miejsca na zbroje, hełmy itd
    *Niezrównoważony poziom trudności
    *Sekrety poukrywane tak, że nie da się ich odnaleźć - przechodziłem cała mapkę po kilka razy i nie znalazłem a na końcu komunikat, że jeszcze 3 mi brakuje - może po przejsciu gry uda się je odnaleźć
    *Postać łucznika to katastrofa

ogólnie gierka jest dobra, jeśli nie bardzo dobra. Pomimo tylu minusów które są tylko i wyłącznie opisane na podstawie moich spostrzeżeń gra się przyjemnie, idzie przywyknąć. Gierka naprawdę godna polecenia
    +/moja osobista ocena ?
    8+/10

16. misiek222

misiek222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Raszyn
    A więc ja też podzielę się swoimi krótkimi spostrzeżeniami na temat gry studia " Snowblind " , któe powiedzmy sobie szczerze nie ma na koncie żadnych większych hitów i pozostanie też tak po premierze " Wojny Na Północy ". Hitem na skalę średniej ocen na serwiscie Metacritic z pewnością nie będzie, ale jest baardzo solidną produkcją, a dla Osób, które znają Świat Śródziemia jak własną kieszeń, jest wręcz produkcją obowiązkowa. Po pierwsze klimat, ten wylewa się z ekranu litrami. Wiele smaczków, nawiązań do sagi " Władca Pierścieni " < tak, trzeba wspomnieć, że chyba po raz pierwszy w historii gier nie sterujemy losami Froda i Jego kompanów, a nową poznaną ekipą śmiałków >. Co jednak nie umniejsza Jej postawy i chęci do walki :). Świetnie wkomponowana historia nad którą nie miałem jeszcze okazji pochylić dłużej. Grę zainstalowałem wczoraj, w godzinach wieczornych, w celu sprawdzenia na 15 minut czy działa, skończyło się jednak inaczej. Skończyłem grać po godzinie 3, mój dzielny Krasnolud ma już 9 poziom doświadczenia i już od rana ma chęć dzisiątkować kolejnych Orków i poznawać nowe skille. Trzeba wspomnieć o możliwości rozbudowy postaci, kilka drzewek do wyboru, może bez większych szaleństw, ale zdecydowanie potraktowane po mniej macoszemu niż inne produkcje. Gra jest jednak typowym slasherem, z mocno rozbudowaną fabułą, proporcje są jednak na korzyść walki.
    Klimat jest niesamowity, powiem o tym jeszcze raz. Dzierżysz w dłoni wielki Topór, schodzisz w dół w otchłań która jest spowita mgłą. Muzyka nabiera tempa, nagle widzisz jak z jaskini wydobywają się dziesiątki Orków, na końcu Nich człapie ogromny Troll. Biegną na Ciebie i Twoją ekipę, Łucznik już pruje do Nich niemiłosiernie, Elfka rzuca aurę ochronną, a Ty podnosisz okrzyk bojowy i wybiegasz Im naprzeciw, aby skrócić Ich bieg. Mega, mega, mega :). Ja się w tym zatraciłem bez reszty Na początku rozgrywki mamy dostępne tylko 2 poziomy trudności < z 4 możliwych > , pierwszy pomijam, drugi dla postaci 1 - 20 , kolejny się odblokuje po przejsciu gry < herosi 21 - 35 > i ostatni dla postaci < 36 + >.
    Grafika jest bardzo nastrojowa, baardzo się wczułem w postać mojego Krasnoluda. Można wyczuć drobne żarty, kiedy rozmawiam z postaciami zwracają się One do mnie personalnie, to wszystko buduje klimat, otoczkę i atmosferę przed wchłonięciem w ten magiczny świat.
    W grę zaimplementowano system Hordy, gdzie kolejne fale przeciwników zalewają ekran, a My musimy przetrwać, są to zadania czysto poboczne.

Mam nadzieję, że chociaż w drobnym stopniu namówiłem Cię, do chwycenia za grę i dania się pochłonąć w tym magicznym świecie. Jeżeli czytałeś sagę z wypiekami na twarzy, jeżeli było Ci mało przygód Froda i Jego heroicznej kompanii, teraz masz znakomitą okazję żeby samemu pokierować herosami w tym pięknym świecie przerzuconym na ekrany telewizorów w 2011 roku, a wykreowanym w Głowie mistrza pióra, Tolkiena, w połowie ubiegłego wieku.

17. Move69

Move69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi sie nie podoba ta gra, gralem u kolegi i jest ze tak powiem "latwa".

18. golejuw

golejuw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Staszów
    Również spodobała mi się ta gra. Jest ciekawa i dość przyjemnie się w nią gra. Dużym plusem jest to że odgrywa się równolegle z wydarzeniami znanymi z filmów ( książek ). Nie wymaga "za specjalnego myślenia" , fajnie się zabija kolejnych przeciwników .. Ps Jeśli ktoś byłby chętny na coopa to niech da znać.

19. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Na początku gra mi się spodobała. Później jej monotonia trochę dobija. W grze praktycznie nie da się zgubić, dlatego zrezygnowali z mapki, którą można na chwilkę włączyć w celu ewentualnego zlokalizowania partnera w parterze. Trochę ciekawych itemów, lekka możliwość upgrejdu- tak żeby było. Dialogi nudne jak cholera. Gra nie posiada ani jednego zwrotu akcji. Drzewko umiejętności skromne, ale na upartego tymi 5 ciosami da radę grać. Grafika miejscami bardzo ładna, muzyka też odpowiednio dobrana. Więc A/V stoi na wysokim poziomie. AI towarzyszy za to leży i kwiczy;). Grze miałem wystawić 8/10, ale dobiła mnie sytuacja, w której ostatni boss nie chce się reanimować (dość powszechny bug) i przez to nie mogę skończyć gry. Niestety nie można zrestartować rozdziało. Trzeba grać od początku. Bez sensu... 7/10

20. woueK

woueK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie najbardziej rozczarowało to że nie gramy nikim z drużyny pierścienia tylko jakimiś ogórkami, do tego łatwizna totalna, ogólnie szału nie robi, grałem kiedyś chyba na ps2 w jakiegoś lotra, ten nie ma porównania, jeśli zadowala to jakiegoś fana serii to chyba dlatego że jest coś w ogóle związanego z sagą. Przepraszam urażonych ale te pochlebne opinie to mydlenie oczu.

21. Littbarski

Littbarski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    UK
    Gra skończona, kilka słów na jej temat.
    Jako miłośnik Tolkiena i świata, który wykreował w swojej trylogii, podchodziłem do gry z wielkimi nadziejami. I na całe szczęście - nie zawiodłem się ani trochę. Klimat w tej grze jest niesamowity, pełno jest odniesień do sagi 'Władca Pierścieni', a jednocześnie możemy spojrzeć na dobrze znane nam wydarzenia z zupełnie innej perspektywy.
    Już dawno nie trafiła mi się gra, do której siadałbym na pół godzinki, i potem jakoś dziwnie na kolejne pół, i tak do 1 w nocy:). Grafika nie jest jakoś niesamowicie piękna, choć w żaden sposób nie odrzuca gracza. Motywy muzyczne bardzo mi się podobały, podobnie jak polska lokalizacja ( na szczęście kinowa ).
    Gdybym miał oceniać w skali 1-10, dałbym tej grze mocne +8/10.

Wczytywanie...

Poleć forum