1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Władca pierścienia Bitwa o Północ

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Paweł Banach, Listopad 23, 2011.

1. Paweł Banach

Paweł Banach Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, czy komuś zdarzyło się utknąć w grze tak jak mi? Jestem w Fornoście w misji gdzie trzeba było w raz z 2 elfami zabić Agandaura, lecz tylko jest jego sługa. Zabijam go. Po rozmowie elfy jak i orzeł wracają do siebie a ja muszę dostać się do Brodu Sarn. Tylko, że jak daje "podążaj dalej" to nie mam nic do wyboru jak tylko Bree i fornost (4 pierwsze lokacje). Przeszedłem je jeszcze raz i dochodzę do momentu gdzie jest ta brama zaraz przed cytadelą z której elfy ściągali barierę a ja musiałem ich ochraniać. dochodzę tam, zamykają się wszystkie bramy a ja jestem w ***** bo nie ma opcji zrobić cokolwiek jak wyłącz grę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novina

novina Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam identyczny problem tylko że mnie cofnęło do bree i musiałem lecieć wszystko od początku doszedłem do tego miejsca gdzie trzeba uwolnić orła o dziwo jest on tam z powrotem, problem w tym że po wytłuczeniu wszystkich i uwolnieniu orła orzeł sobie elegancko odlatuje a ja zostaję na placu boju z zamknięta bramą i nie da się ani iść dalej ani wrócić do bree. Wersja Complex

Wczytywanie...

Poleć forum