Włam na serwer

lewy725

Użytkownik
Użytkownik
Siemka wszystkim.
Mam do was taką nietypową prośbę. Niedługo mam termin obrony pracy magisterskiej o temacie "Koncepcja, projekt i wdrożenie systemu informatycznego na potrzeby małej firmy o profilu handlowym". Jednym z podpunktów mojej pracy jest test zabezpieczeń serwera na którym to wszystko stoi. Tu jest właśnie moja prośba. Kto potrafi i miał by chęć się spróbować to zapraszam do testów. Nie będę ułatwiał więc podam tylko stronkę www jaka jest postawiona na tym serwerze. Dodam, że nie tylko www jest skonfigurowane, lecz i inne usługi. Dla tego kto poda informację na temat mojego serwera, bądź włamie się troszkę dalej dostanie PRZYDATNE , a dla tego kto nie tylko się włamie i otrzyma informację, ale i poda sposób rozwiązania aby nikt więcej w taki sposób się nie dostał otrzyma PIWKO wybranej marki, które prześlę kochaną Pocztą Polską.

Na testy przewiduję 7 dni od daty dodania posta.

Prosił bym również o nie psucie tego co już zrobiłem, bo jak powiedziałem niedługo jest termin obrony a nie chciał bym stawiać wszystkiego od nowa. :)

Stronka www to Luizjana

Jeżeli po sama stronka nie wystarczy to za 3 dni podam troszkę więcej informacji.

Mile widziane uwagi na maila: [email protected]

Życzę powodzenia
 

Strus

Świeżak
Świeżak
Pisz pracę magisterską na temat projektowania systemu informatycznego - zrób go na gotowym sofcie i szukaj "hakjerów" na forum xboxa...
 

finer

Banned
Założyłeś na home.pl dnia 2012.01.28?

PS-Rozwalanie DDOS'em też wchodzi w grę? :D
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
A DDoS'em ukradniesz informację? -,-
 

finer

Banned
Po DDOSie łatwiej będzie zmienić kod strony itd.
 

lewy725

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie prosiłem o rozwalenie stronki :) ale o wykradzenie informacji i wyłapanie luk w systemie i usługach.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Po DDOSie łatwiej będzie zmienić kod strony itd.
Hahahahahahahahahahahahaha x100000000 co ? Człowieku uśmiałeś mnie, po ddosie to możesz się w gimnazjum w śród kumpli pochwalić a nie informacje wykraść.
 

Do góry Bottom