1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Włamanie na konto czy jakiś błąd.

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez szefol84, Styczeń 17, 2016.

1. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Witam.
    Wczorajszego dnia otrzymałem od MS microsoftu maila iż zakupiłem grę Crysis na Xbox360.
    Troszkę zgłupiałem ponieważ nie posiadam konsoli xbox 360 a żadnych zakupów nie robiłem bo byłem w pracy do 22:00. Zakupu dokonano około 17:00, oczywiście miałem jakieś tam drobne na koncie MS i wchodząc dzisiaj zauważyłem że mam mniej o te 13,99zł.
    Telefon do MS dzisiaj nie możliwy. Macie jakieś propozycje?
    Nadmieniam iż konsolę xbox 360 dawno temu sprzedałem i jestem pewien że nie było na niej już mojego profilu.

mrok lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja bym pisała na support żeby sprawdzili IP które dokonało zakupu, napisała, że to było włamanie prawdopodobnie i przede wszystkim zmieniła sobie hasło na koncie ;)

4. szefol84

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hasło zmieniłem jednak kontakt z supportem raczej możliwy w dni pracujące także czekam.

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1848
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No jak chcesz po polsku to i owszem. Jak nie to jest chat pisemny po ang dostępny 24/7 ;) Ja zawsze piszę na ten chat i wszystko załatwiam.

6. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    W opcjach twojego konta ms masz opcje sprawdzania IP. Po drugie nadal nie rozumiem dlaczego ludzie nie używają weryfikacji po przez kod z generatora.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Ogarnij IP jakie się w tym czasie logowało.
    https://account.live.com/Activity?mkt=pl-PL
    A dwa na Xbox.com nie kupisz nic bez kodu który przychodzi na email zabezpieczający, więc ktoś musiał mieć do niego dostęp. No chyba że kupił przez konsole.

8. szefol84

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Seth nie mogę zlokalizować logowania z wczoraj z godziny 17:00 czyli z godziny zakupu Crysis (rzekomo mojego).

Sprawa została zgłoszona do MS przez chat z jakimś przedstawicielem no i w języku angielskim. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Gość rzucił mi informacją że na moje konto ogólnie logowano się z 4 różnych konsol a w swoim życiu miałem tylko 3.

Ostatnia edycja: Styczeń 17, 2016
    mrok lubi to.
  9. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na Xbox.com jest też gdzieś lista konsol, które nie wymagają hasła.

Wysłano z Lumia 920

10. imvho

imvho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znajomość IP to żaden dowód to po pierwsze. A po drugie jak ktoś robi takie rzeczy to napewno nie na stałym IPku, i nawet nie jak dzieci neostrady na zmiennym publicznym. Są lepsze metody i ktoś jak świadomie to zrobił nie bawi się w szczeniaka.

Wczytywanie...

Poleć forum