Właściciele Xbox One już mogą instalować Grand Theft Auto V

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




W poniedziałek Rockstar prezentował mocarny premierowy zwiastun Grand Theft Auto V. Do premiery tej gorąco wyczekiwanej pozycji pozostało 5 dni, ale już dzisiaj właściciele Xbox One mogą skorzystać z opcji "pre-load" i zainstalować wszystkie potrzebne pliki na dyskach twardych.

Osoby, które złożą pre-order na grę Rockstar poprzez Xbox Live mogą zainstalować wszystkie potrzebne pliki na HDD. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, ile produkcja zajmuje na dyskach twardych konsol - dokładnie 42,44 GB.

Oczywiście fakt, że wszystkie potrzebne pliki "leżą" na dysku nie oznacza, że już dzisiaj można rozpocząć zabawę w odświeżonym Grand Theft Auto V. Tytuł zostanie odblokowany w takiej opcji dopiero w dniu premiery. W międzyczasie warto rzucić okiem na wszystkie gameplayowe nowości, które niedawno ujawnił Rockstar.​

 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
prawie 300 zeta za tytuł z zeszłego roku:) takie cuda tylko w Polsce:D
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
prawie 300 zeta za tytuł z zeszłego roku:) takie cuda tylko w Polsce:D
Ten wydatek możesz podzielić.
 

KAF4R84

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie do końca jest to tytuł z zeszłego roku. Ok - premiera GTA V była w zeszłym roku tyle, że na stare generacje konsol.
Na nextgenowe konsole jest premiera 18 listopada i należy to traktować jako nową pozycję. W stosunku do wersji na poprzednich konsolach ma być lepiej.

Osobiście szczerze ? GTA V jest warte każdej ceny i żadna cena mnie nie odstraszy :]
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
gdybym kupil wersje na stare konsole to na nowe bym nie wydawal pieniedzy za ta sama gre z paroma zbednymi bajerami i ladniejsza grafika, ale ze gralem w kopie to teraz moge zaplacic za te gre, u mnie juz sie pobiera ;)
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja bym kupił drugi raz (ale napewno nie za 300 :p ).
Ciekawe kiedy na ps4 będzie można zassać..
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
moja wersja GTA V powinna być w poniedziałek mam nadzieję
 

Damiano GTi

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie oglądałem gazetkę media expert i jest gta v na nową generację za 229 czyli cena do przyjęcia.
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
300 zł za cyfrówke? ;/ Trochę dużo ale zdrapkami wyjdzie ciut taniej ;)
Wiecie jak ceny w innych regionach? :) gdzie najtaniej? :D
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Licencją za cyfrówkę możesz się podzielić a płytę nie bardzo (chyba że na pół) :p
Stąd cyfrowa wersja droższa.
 

cub33

Użytkownik
Użytkownik
Licencją za cyfrówkę możesz się podzielić a płytę nie bardzo (chyba że na pół) :p
Stąd cyfrowa wersja droższa.
a z płytą nie da się nic zrobić? :) nie da rady podzielić? :v w sensie nie płyte na pół ;)
 

djremix

Użytkownik
Użytkownik
U mnie od wczoraj jest 100% na dysku. Pewnie są hackerzy którzy umieją to odpalić(jeżeli jakiegoś małego pliku nie brakuje). Zmiana daty i tryb offline muszę sprawdzić jak wrócę na chatę hihi. Żart
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Trochę Wam zazdroszczę bo na wersję na PC przyjdzie mi jeszcze trochę zaczekać (bodajże do stycznia 2015) o ile nie przesuną znów terminu :nonchalance:
Eh specjalnie nie grałem w wer. na X360 bo myślałem że szybko wyjdzie także na PC, a tu jednak się myliłem....
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trochę Wam zazdroszczę bo na wersję na PC przyjdzie mi jeszcze trochę zaczekać (bodajże do stycznia 2015) o ile nie przesuną znów terminu :nonchalance:
Eh specjalnie nie grałem w wer. na X360 bo myślałem że szybko wyjdzie także na PC, a tu jednak się myliłem....
2 miesiące... W zamian będziesz miał 4k i tak czy siak lepszą grafę niż na konsolach. Tylko chyba do tej pory nie podali wymagań?
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I na uj ci to 4k, jak musisz dać z 10 koła na sprzęt, żeby to wyświetlić?
Ale w każdym bądź razie sama możliwość jest, tak? Tylko wspomniałem o tym sobie i Panu maxoff.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Ale w każdym bądź razie sama możliwość jest, tak? Tylko wspomniałem o tym sobie i Panu maxoff.
Ale coś żeś się uczepił tego 4k jak "rzep psiego ogona" ?!?
Czy ja coś mówiłem o graniu w 4K ?
Gram w standardowym FullHD ze wszystkim fajerwerkami graficznymi na maxa (antyaliasing itp.) co prawda w nie komfortowym na dziś dzień 60fps, bo nie tak dawno dowiedziałem się że lepiej grać w 30fps...:untroubled:
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a z płytą nie da się nic zrobić? :) nie da rady podzielić? :v w sensie nie płyte na pół ;)
A ja mam taki dziwny błąd w moim xboxsie, mianowicie gdy zainstaluję grę z płyty na dysk wyciągam płytę i gra działa bez, dziwne no nie ? Mam tak z titanfal grę miałem jakiś czas temu na płycie, dawno się jej pozbyłem a w grę mogę dalej grać
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja mam taki dziwny błąd w moim xboxsie, mianowicie gdy zainstaluję grę z płyty na dysk wyciągam płytę i gra działa bez, dziwne no nie ? Mam tak z titanfal grę miałem jakiś czas temu na płycie, dawno się jej pozbyłem a w grę mogę dalej grać
Ja tak samo mam z Advanced Warfare. Zainstalowałem i działa bez płyty, a np. taka Forza Horizon 2 już płytę wymaga w napędzie o_O Nie wiem o co chodzi...
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
oby i tak gta miało to wtedy szybko płytę sprzedam, albo wymienię lub kupię coś innego
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najtaniej na XBL US 60$ czyi mniej więcej 207 zeta przy aktualnym kursie....
 

Do góry Bottom