1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Własny motyw

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Sevcio, Marzec 31, 2012.

1. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Witam. Chciałbym zrobić sobie samemu własny motyw na swoje Xboxa 360 :] Szukałem poradnika, ale nie mogłem znaleźć. Wiem, że są motywy, które można zrobić samemu. Mógłby powiedzieć ktoś jak to zrobić? I czy bana za to nie dostanę? :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal9125

michal9125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Edinburgh (uk) Chełm (PL)
    Jak już coś takiego jest to wydaje mi się ze tylko na rgh/jtag. Gdzie to wyczytałeś ?

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  5. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Ten Modio nie chce mi trybić. Wywala błąd na starcie, jeszcze przed instalacją.

Wczytywanie...

Poleć forum