1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Włoska mafia na rodzinnym zwiastunie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 18, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gamescom trwa w najlepsze dlatego też najwięksi deweloperzy starają się korzystać z niego jak tylko mogą. Dziś po zaledwie dwudniowej przerwie otrzymujemy kolejny zwiastun nadchodzącej Mafii.

Tym razem bliżej zerkniemy na włoską mafię niejakiego Marcano. To właśnie tradycja i zasady są chlubą tego odłamu kryminalnego świata, który rzadko spotyka się z bandziorami z kodeksem.

Jak głosi trailer rodzina Marcanos jest bezwzględna, okrutna, ale i honorowa. I ona stanie oko w oko z tymi, którzy do tej pory kontrolowali całe miasto strachem. Jak zatem poradzimy sobie w tej wyniszczającej wojnie? Przekonamy się już w październiku kiedy to będziemy w końcu mogli zasiąść przed telewizorami i zanurzyć się w magiczny świat Mafii III.

Lambo69 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Jestem ciekaw czy któryś z naszych kompanów może zginąć no vito ? To by było ciekawe

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @Kendzi76@Kendzi76 nie jestem pewien czy gdzieś nie czytałem w "jakimś artykule" że później podczas rozgrywki jeżeli nie będziemy się liczyć ze zdaniem (podziałką) ze wszystkimi naszymi sojusznikami to któryś może się od naszej rodziny odwrócić i przyjdzie czas na jego eliminację.

Ale nie jestem na 101% pewny.

5. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Tez cos słyszałem jeżeli to prawda to od Vito grzechem będzie się odwrócić :)

Wczytywanie...

Poleć forum