1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WMC przez router w klasie N

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maciek757, Wrzesień 27, 2009.

1. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    Cześć mam problem przeprowadziłem konfigóracje PC laptop toshiba w standardzie wifi N win vista home premium i x360 router linksys 160N otwarte porty wszystko jak należy. X podłączony przez kabelek do routera lapek przez wifi. komunikat na kompie skonfigórowane i gotowe do uzycia lecz sie nie łączy bo sygnał w teście nie pozwala na połączenie CYT. usuń przeszkody miedzy pc a extender a stoją 3m od siebie więc w czym problem??:( pomocy...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pstrag

Pstrag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin/Katowice
    Spróbuj podłączyć laptopa kablem do routera - jak pójdzie, jest problem z WiFi, jak nie pójdzie jest problem z laptopem, albo z routerem.

4. Maciek757

Maciek757 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    poszło tnx

5. pablinho

pablinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mam ten sam problem tylko jak podłącze na kablu lapka do routera to działa ale jak lapek jest podpięty przez wifi to już nie? Co może być problemem.
    Szyfrowanie wifi mam WPA-PSK pomiędzy routerem a lapkiem. Aha i nie jest to wifi n tylko b,g
    :confused:

Jakby ktoś pomógł byłbym wdzięczny.
    Respect

Wczytywanie...

Poleć forum