1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wnętrze konsoli - postawiona 1 markerem ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez SarnaOne, Grudzień 25, 2010.

1. SarnaOne

SarnaOne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak w temacie, we wnetrzu konsoli mam postawiona 1 markerem i sie zastanawiam czy to bylo oryginalnie postawione czy magik w serwisie to wstawil. Mam zamiar wyslac na gwarancje wiec potrzebuje zeby wszystko bylo oryginalnie.
    Zdjęcie (lewy górny róg):

2. Lotnik421 Xbox One

3. C3b3k

C3b3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Pewnie ten co wgrywał FW nie chciał pomylić konsol ;-) Ja zapisuje nr telefonu właściciela na kartce i kładę na konsoli.

4. SarnaOne

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli oryginalnie takich rzeczy w konsoli nie ma i powinienem to zmyc, tak ?

5. C3b3k

C3b3k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Jeśli nie zmyjesz ktoś może będzie się zastanawiał co to, ja osobiście rozebrałem kilka konsol i nigdy nie widziałem by coś markerem było oznaczane. Aktualnie mam rozebrane dwie konsole i jedynie na naklejce w okolicach NAND jest "ptaszek" na naklejce.

6. SarnaOne

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A wlasnie, moze to nie jest "1" tylko "ptaszek, dobra ryzyk fizyk, zmyje to przed wyslaniem na gwarancje

7. loRdRumek

loRdRumek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Moja konsola cała jest w środku 'pomazana' , w sensie napęd + tam gdzie ma autor postu. Mazane w podczas wgrywania FW , zmazuj i będzie oka.

8. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Konsole po wyjściu z fabryki równierz mają markerem znaczki postawione na niektórych częściach. To chyba sprawdzenie sprawności, coś takiego. Czasem po serwisie takie można spotkać.

9. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dokładnie - moja ma z fabryki markerem znaczek na płycie napisany.

Wczytywanie...

Poleć forum