1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WOJNA : CoD vs. MoH / Activision vs. Electronic Arts - MIEJSCE 'WALKI'

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Maj 4, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda

Nowy rok, nowa wojna. Tym razem bez Battlefielda, a z Medalem. Jest to nieodłączna część naszego forum, a zwłaszcza Aktualności.

Trzeba temu jakoś zaradzić. W Grach powstał odpowiedni temat do tego typu 'zabaw', ale nie spełnił oczekiwań. Główne 'bitwy' i tak miały miejsce w 'moim' dziale. Tak więc wychodzę z propozycją tego tematu - tematu WOJNA. Tutaj i TYLKO tutaj, dozwolone będzie prowadzenie potyczek na temat tych dwóch (+ew. Battlefield) gier/firm. Tylko EA i tylko Acti. Nie wciągamy w to żadnych innych firm, ani żadnych innych gier.

Żeby milej i prościej nam się rozmawiało... krótki REGULAMIN!
    • zachowujemy pełną kulturę, osoby, które będę omijały cenzurę lub te, które będą aż nadto z niej 'korzystać' zostaną nagrodzone według ogólnego regulaminu forum
    • argumentujemy swoje wypowiedzi, wszystkie 'trolololo' będą skutkowały surowymi karami
    • prowokowanie wojen w tematach innych niż ten będą skutkowały tygodniowym banem, jeśli dana osoba nie wykaże poprawy - pożegna się z nami na stałe
    • prowadzenie, rozwijanie wojen w tematach innych niż ten będą skutkowały jednodniowym banem, potem tygodniowym, a za 'trzecią kartkę' - wylatujesz
    • mile widziane wypowiedzi na poziomie, a nie tylko te, które wykazują błędy innych, czy też 'liżą ****' innym

Liczę, że w tym roku będzie bardziej 'friendly', niż w poprzednim. Nie zawiedźcie mnie!

Niechaj wojna się zacznie!​

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    2 użytkowników lubi ten post.
  4. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akurat Black Ops miał świetną fabułę, gdyby nie fatalna optymilizacja grałbym w niego zdecydowanie dłużej. Wiadomo już że w grze będą bohaterowie z pierwszej części, będą zombie. Po teaserze? Nie tylko jego do tej pory wydali :p
    A różnorodność przedstawiona na nim mnie zaciekawiła. W Moh'u narazie co mnie jedynie zaciekawiło to zawartość GROM'u w grze, frostbite 2 to przereklamowane gó*no, na konsolach wygląda troche lepiej od silniku Cod'ów.

Porównajmy Medal of Honor z Black Ops'em, z kampanii moh nic nie pamiętam, nawet jej do końca nie przeszłem. Głupio to wyglądało, nudne i denne, robione na siłę, jedynie multi w miare ..
    Black Ops - pamiętam bohaterów, fajną fabułę, ciekawe zwroty akcji, tu jest coś co wciąga. Dzięki temu do BO2 gracze mają zafuanie, bo2 miałem nie kupywać a kupię, przekonało mnie to co do tej pory widziałem.

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mi się właśnie w MoHu kampania podobała,ale było pare błędów i to,że na Hardzie grało się w to jak w coda na normalu :)

6. HajukenPL

HajukenPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Taką "futurystykę" w grze wojennej DICE zaproponowało nam już w 2006 roku, niestety nie był to produkt który szczególnie przypadł fanom serii do gustu.

Ja osobiście mam nadzieję że nowy MoH nie będzie miał podstawowych błędów które "zabiły" praktycznie jego poprzednika. Mam też nadzieję że używając technologi FrostBite2 nie stworzą klona Battlefield3.
    CoD dla mnie może nie istnieć, nawet jak przeglądam gameplay'e to nie potrafię odróżnić którą z części od MW2 po MW3 oglądam. Wszystko to samo.

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    MOH zamowiony COD sciagnac i zobaczyc czy warty uwaagi byc moze to tylko pozory ,a gra moze byc calkiem ciekawa ...

8. NeVeR95

NeVeR95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Puławy
    MOH na silniku frostbite 2 może wyglądać ciekawie o ile jak to ktoś wyżej napisał nie będzie kopią BF3. A co do COD hmm nic nowego BO2 jest chyba kolejną częścią Halo.

1 osoba to lubi.
  9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    od siebie dodam narazie kawał.

Co jest najlepsze w Battlefieldzie?
    - okładka

3 użytkowników lubi ten post.
  10. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    call prowadzi moha się musi dalej uczyć

11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Dla Call of Duty Black Ops II chyba przerobie konsolę :)

12. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kup nie przerabiaj

13. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Chyba bym musiał upaść na głowę :) to może bym kupił podczas premiery :) zapewne BO II nie będzie warte te 200zł.

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda

Tak tylko jeszcze odniosę się do wypowiedzi z innego tematu:

Niech bije. Pamiętaj jednak, że pisałem wtedy też, że 'MW3 gorzej się sprzedaje, CoD powoli umiera, wreszcie, ludzie jednak zmądrzeli!'. W tym momencie moje słowa stają się nieprawdą, a co za tym idzie - ludzie są coraz głupsi. Rozumiem, że Call of Duty może się podobać, nie ma w tym nic dziwnego. Ale błagam Was - kupować kolejną IDENTYCZNĄ grę któryś rok z rzędu? Wspieranie takich działań, jakie widzimy ze strony Activision tylko pogarszają naszą sytuację. Kupujecie taki chłam = oni nic nie zmieniają = kolejny rok z taką samą grą ze zmienionym numerkiem. Kupowanie śmiesznych mapek = dalsza produkcja podobnych do nich.

Przecież to jest śmieszne.

Jeszcze lepsze jest wyśmiewanie Battlefielda, zwłaszcza Mnihu, to jest typowe dla Ciebie. Battlefield może się nie podobać, choć nie potrafię tego do końca zrozumieć, ale jest on grą, przy której się PRZYŁOŻONO. Nowy silnik, nowe klasy, nowe bronie, NOWA CZCIONKA (WOOOW!), po prostu większość rzeczy została zmieniona/zmodernizowana. Porównajcie Battlefielda drugiego i trzeciego. Jest różnica? Jest. A teraz porównajcie MW2 i MW3. Różnica jest? Oj, nie ma. No to spróbujmy z MW i MW2. Kurczę, tutaj też nic. Black Ops było takim jedynym światełkiem nadziei, że coś się może zmieni (oczywiście poza grafiką, bo po co ją zmieniać!?). Ale nie, Activision wolało dorzucić konie i zbijać kolejne miliony.

Po cichu liczyłem, że Black Ops 2 dokończy historię nawet niezłego pierwszego Black Opsa, a tu ZONK. Co dostaniemy? Marną podróbę Future Soldiera i BF2142. No super po prostu.

1 osoba to lubi.
  15. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Hmmm. Medal of Honor jest lepszy o tyle, że EA jako wydawca nie niszczy gry aż tak, jak Activison niszczy Black Ops 2 (albo bardziej zrozumialej: wydawcy niszczą wizje twórców obu gier, ale Acti mocniej). Nie wierzę że Treyarch chce robić kolejne cody-gnioty na tym silniku, na tych samych schematach, a jeżeli chcą, to są kija warci w moich oczach, Danger Close się rozwija, MoH dostaje Frosbite 2, progres jest.

16. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja BO2 kupie napewno. Seria BO jest całkiem inna niż te wszysktie Moderny. W BO bardziej podoba mi się grafika no i poprostu lepiej mi sie gra. Bronie są fajne i przede wszystkim kupie go dla Zombie które normalnie uwielbiam. Mam 15prestiż ale gdyby nie te zombie miałbym 2 razy 15 prestiż pozdrawiam miłośników tej seri. I tak jeszcze dodam coś na temat BF3 naprawde kupiłem te grę i po prostu nie potrafie nie potrafie i jeszcze raz napisze, że nie potrafie zrozumieć jak w te grę można grać.
    BF3 i każda porzednia seria to dla mnie porażka no tak teraz możecie na mnie jechać :p

17. smrodek11

smrodek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Otoczenie nie jest destrukcyjne jak w BC2, a akurat to mi się w nim podobało. Co z tego że nie wprowadzają nic, wg. Ciebie nowego do cod'a skoro i tak uważam że będzie świetny, wiem że odpali na moim kompie. Równie dobrze można porównać to że BF2 odpalisz na starym sprzęcie, BF3 nie ma szans. Kupowanie cod'ów nie powinieneś nazywać głupotą. Minecraft kosztuje 60 zł, na xboxa kosztować będzie 1600 MSP, gdyby kupować legalną zdrapkę na allegro to koszt wyniesie 79 zł, mimo że gra nie ma fabuły, dobrej grafiki, grę kupią miliony.

BF3 aż takiej strasznej fabuły nie ma, nawet fajnie się gra, ale dla mnie ta gra jest bardziej dla singla niż multi, nie wyobrażam sobie gry w tak "realistycznym" środowisku :p

18. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Joł joł CoD jest dobry, Medal ssie. Joł.

A tak na serio, to kurde, wiadomo że fanów Call'a nie da się przeciągnąć na jasną stronę mocy, wiedzą lepiej : D Ja osobiście mam Black Opsa i Battlefielda 3. Obie gry oferują inną rozgrywkę i są podobne do siebie tylko z nalepki "shooter sieciowy", nie będę jednak popierał polityki Acivision, czyli nie będę kupował Calla stworzonego przez nich, ani na pewno nie będę kupował każdej części CoD'a, bo to jest bez sensu.

Ja liczę tylko na następną generację konsol. Dlaczego? Bo wiem, że jak wejdą nowe konsole, to Acti zrobi nowy silnik i ZUPEŁNIE, PRAWDZIWIE nowego Calla, i wiem, że będzie on przezajeku**wabisty i będziemy się w niego zagrywali jak w czwórencję, bez znaczenia na wyznanie (BF/CoD : ))

19. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Tak, tak, ja to doskonale rozumiem. Może to nie wynika z moich wypowiedzi, ale na prawdę nie mam nic do Call of Duty (choć wiele osób mnie o to oskarża). CoD jest jedną z wielu gier, jest według mnie średnia, ale rozrywka jaką zapewnia jest całkiem 'zgrabna'. Ale sama polityka jej twórców, przecież to jest po prostu żałosne. Każdy kolejny CoD bez problemu mógłby być wydawany jako dodatek do poprzedniego. Rozumiem, pieniądze, władza, zachłanność. Brak w nich pasji, zaangażowania w to, co robią. Ich gry są bez duszy, czysta maszynka do robienia pieniędzy. Wspomniałeś Minecrafta. Gra, z której miłość jej twórcy aż się wylewa. To jest gra, którą tworzył pasjonata. Aż chce się grać.

I tu też nie chodzi o grafikę. Chodzi o samo lenistwo Activision. Wszyscy dobrze wiemy, że nie ma problemów w tym, żeby wykupili licencję na każdy silnik, który by sobie zażyczyli. Ale oni tego nie robią, siedzą na tym starym, bo po co 'inwestować'?

20. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Qwertaj dobrze mówi. Dla Twórców Call of Duty liczy się kasa. Wydać grę, dorzucić mapki za nie małą kasę kupić. Wydać kolejnego calla, taka pętla. A w Battlefieldzie są jakieś innowacje, ważni są gracze a to oni tworzą graczy. Marketing robi swoje. Trzeba też uświadamiać graczy a nie, że nowy call super kupie będę grał. "O nie masz nowego Calla". Nie mam nic to Call of Duty czy Battlefielda ale Activision przegina.

21. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak będzie graficznie wyglądał Black Ops 2 to mi to rybka. No ale jeśli mają naprawdę w cholerę pieniędzy, to czemu nie mogą zainwestować w nowy silnik? Przecież przy takiej forsie co Oni mają to dla nich jest to inwestycja, jak dla nas zgrzewka piwa + parę paczek Lays'ów Strong. I jeszcze jednej rzeczy nie rozumiem. Bądźmy szczerzy, CoD jest jakby "dedykowany" dla konsol i to na niej jest najlepsza wersja, najlepiej dopracowana i przede wszystkim - Najwięcej zysku z gry względem PC-towych wersji. Czemu w takim razie od 5 lat nie widzę przy żadnym CoDzie dedykowanego serwera? Przecież ten matchmaking jest taki głupi, że masakra. Mimo, że gra wybierze Cię na hosta, to jedyne co możesz robić to... Strzelać. o_O Nie możesz kickować/banować noobów/kamperów i w ogóle nic... Oprócz tego dedykowane serwery = mniej hakerów. No ale przecież Activision myśli, że Treyarch zrobi super hiper mega zabezpieczenia (Które zostaną złamane pewnie dzień po premierze ale cicho) i skutecznie ochroni swoją grę przed hakerami. Ciekawe jak dzisiaj by wyglądał CoD jakby pierwsza część Modern Warfare nie odniosła sukcesu.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum