1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wojna na Północy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kesiloo, Wrzesień 17, 2013.

1. kesiloo

kesiloo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    nagrałem grę : Władca Pierścieni Wojna na Północy na płytę Esperanza 8,5 gb. Przeskanowałem abx wszystko ładnie pięknie, nagrało się też bez żadnych problemów, ale gdy klikam w grze rozpocznij grę następuje ekran ładowania i po chwili słychać, że konosla przestaje odtwarzać płytę, a gra nadal pokazuje ekran ładowania z muzyczką i poradami. Tu moje pytanie da się to jakoś rozwiązać bez wyrzucania płyty do kosza ?

Ps. Prosiłbym o nie pisanie, żebym zmienił płyty czy cokolwiek w tym guscie. Kupuje 10 płyt esperanzy za nieco ponad 2 dychy i tam może zawodzą 2 - 3 płyty max. Verbatimy są droższe i wiążę z nimi niezbyt dobre wspomnienia, kilka razy zmarnowałem ponad 2 na nagranie gry. Dzieki z góry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kesiloo

kesiloo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nikt nie ma pojęcia, żadnych pomysłów ?

Wczytywanie...

Poleć forum