1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wojna o dusze - co o grach sądzi Tygodnik Katolicki?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez kj5, Listopad 16, 2010.

1. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Nie należy naśmiewać się z wiary ale to co pisze ten człowiek jest poprostu śmieszne

Więcej Wojna o dusze - gry komputerowe według katolickiego tygodnika - Wykop.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. boxer

boxer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Nie chciało mi się nawet do końca czytać tych bzdet.

4. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    syf propagandowy

5. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Złodzieje jedne już im się nudzi i na gry najeżdżają

6. mieloNasty

mieloNasty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grodków
    Takich jak my, graczy, właściwie nic te spekulacje obchodzą, ale starszyzna zacznie na nas patrzeć jak na gwałcicieli i zabójców, ze względu na popularność Gościa Niedzielnego wśród tej grupy ludności...
    Boli mnie jedynie to, że gry to gry, a tacy fanatycy religijni widzą w tym namawianie do zła, grzechu itp. Większość zdrowych psychicznie osób nie przedkłada wirtualnej rzeczywistości nad 'rzeczywistą' rzeczywistość, a wyjątek potwierdza regułę, choć tych wyjątków jest z dnia na dzień więcej ;/
    Echh... Czemu mamy tak ciężko? :D

7. AlCapone1

AlCapone1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przecież ja jak patrze a tv to mnie krew zalewa
    oprócz top gear i discovery nic nie ma nic
    a film to totalna porażka same chłamy sprzed 4 lat
    to jak tu nie grać na x360...

8. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    pieprzona propaganda.. do czego oni dążą?

9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    90% Twojej wypowiedzi to jeden wielki błąd ortograficzny, aż żal patrzeć. Nie słyszałem o programie 'top ger' a Google Translator tłumaczy to jako szwedzkie słowo 'super obniżki'. Albo piszesz bez polskich znaków, albo z nimi, nie pisz takich 'mixów' składających się z polskich i... nie polskich liter.

Kur*a, co się z tymi ludźmi dzieje.

Co do tematu, ch*ja mnie obchodzi, co myślą 'mohery', ja gram, lubię to, to moje hobby. Z tekstu 'Gościa Niedzielnego' wnioskuję, że każda młodzież powinna zająć się konstruktywną modlitwą, a nie graniem w 'symulatory dewiacji', co jest dla mnie co najmniej chore. Tyle na ten temat.

down:
    Literówka poprawiona ;) A mieszka w ojczyźnie, ponieważ napisał poprawnie słowo 'porażka'. Co do moherów, miałem na myśli znane nam (i jakże 'lubiane' przez nas) babcie, które (np.) stoją pod krzyżem. Nie jestem polonistą, wręcz przeciwnie, ale potrafię poświęcić te ~4 sekundy na poprawienie podkreślonych na czerwono błędów (słownik przeglądarki).

10. Toczygroszek

Toczygroszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Nie popełnił żadnego błędu, prócz złej zamiany angielskiej nazwy i wyrazu "oprucz". Nie używa polskich znaków, może nie mieszka w ojczyźnie?
    Za to Ty walnąłeś ładnego byczka, skoro już dyskutujemy na tym poziomie: że każda młodzież powinien
    Zastanów się, zanim na kogoś najedziesz, polonisto.

no i błędy graficzne, przekręcone wyrazy, osobiście sądzę że ma Polską klawiaturę bo napisał słowo "porażka" przez ż - Rzk

Co do moherów.. Śmiej się, ale będzie Ci przykro i głupio, gdy Twoja mama zacznie takie nosić. Pozdrawiam Cię serdecznie.

11. Kuzarek

Kuzarek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów wlkp.
    ehh wierzenia i mity religia powinna sie skonczyc w XVIII w.

12. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Religia wszystkiego się czepia w szczególności Katolicka.Te czarne diabły w sutannach dopi.......ą się do polityki,do medycyny i do gier.Ciągną kasę od każdego i za każdy sakrament prócz spowiedzi chociaż i ona była kiedyś odpłatna.I weź tu człowieku wież w Boga.Wole zielone ludziki niż Boga bo to jest zniewolenie które trawa od momentu powstania pierwszej religii.

13. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    źródło: Angora.

Kościół to jedna wielka hipokryzja, zabraliby wszystko wszystkim, każdy jest zły albo bogaci się na czyjejś szkodzie.
    A sami są nielepsi, bogacą się na LUDZKIEJ NAIWNOŚCI.
    Nie chcę urazić nikogo wierzącego w kościół, jednak takie jest moje zdanie.

14. JerichoY2J

JerichoY2J Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Czasami się wstydzę że jestem katolikiem... Do każdej sprawy te mohery pieprzone muszą się wtrącić. Nie wiem czy wiedzą, ale jest coś takiego jak PEGI. W MW2 mogą grać tylko osoby które ukończyły 18 lat. To że małolat gra w CoD'a to wyłącznie wina rodziców. A ci co w "realu" bawią się w GTA to tylko są łomy. Pewnie Bóg robi niezłego FacePalma patrząc co się dzieje.

15. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    A mi już po tym odechciało się czytać, bo obecnie mamy siódmą generację :p

16. Hidder

Hidder V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kłodzko
    -_- '' ojej, normalnie Pan Przemysław się zapędził ... Kościoła i całego jego "wkładu" w naszą rzeczywistość i historię nie licząc ...
    Wykazał się nieprofesjonalnością podając przykład ww. gier ... raz, że istnieje coś takiego jak PEGI, co już wymieniliście.
    Dwa, że nie wie jaki jest średni wiek przeciętnego gracza na świecie ...
    3 - nie wie kogo zabijał Hitman (pamiętajmy o tym co należało zrobić w grze, a nie to co można było zrobić) - Bóg też ponoć daje nam wolę ...
    4 - jak dobrze pamiętam to z strzelaniny na lotnisku w MW2 można było zrezygnować (jak komuś to wadziło) ...
    5 - Asasyna należy zostawić w spokoju ... / acz pan autor ma pełne prawo się czepiać z uwagi na jego przynależność umysłową do "FIRMY" + ...
    6 - wszystkie ww. gry są dla dorosłych (lub za dorosłych uznanych przez społeczeństwo) tak jak GTA, oraz filmy takie jak "Chłopcy z ferajny", "Scarface" i inne ...

/autorowi tematu dziękuję za poruszenie tego problemu/

17. kisiel5577

kisiel5577 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiecie co? G*wno mnie obchodzi gadanie jakiegoś fanatyka religijnego... Robię to co chcę! Mimo, iż może i chrześcijaninem jestem, mam gdzieś to, czy ktoś jest żydem, muzułmaninem, robi coś innego... Niech najpierw na siebie popatrzą, a nie na ludzi, których nie znają, a wyciągają z kilku osób, ogólny obraz gracza. Przecież co któryś tam gracz nie zabija w realu, są to pojedyńcze incydenty, ludzi chorych umysłowo. Ilu jest księży pedofili itp.? I co? Wolą milczeć!

18. Hidder

Hidder V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kłodzko
    Pełna racja kisiel5577, gdzieś tam na francuskiej ziemi komuś coś się stało, w stanach kogoś zastrzelili, jakby ludzie za rogiem nie ginęli z wielu innych powodów... Martwi tylko to, że tacy nawiedzeni domowi psycholodzy w Polsce stają się sumieniem "moherowych legionów" ...

19. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    I tutaj jest odpowiedz dlaczego jestem ateistą :} Doczytałem tylko trochę, po prostu bezsensowna gadanina, nie mieli się czego czepić, to znaleźli sobie nowy temat. Przez coś takiego, obecne pokolenie ma wyrobione na swój temat zdanie przez osoby starsze :eek:

20. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Dokladnie. Rowniez jestem ateista, i smieje sie z tego, co oni tutaj pisza. Moze ten Wasz caly kosciol katolicki zalozy organizacje cos ala PEGI i beda nakladac ograniczenia na gry?

Dozwolone od bierzmowania!
    Dozwolone od przyjecia sakramentu malzenstwa!
    A GTA V będzie :
    Dozwolone od śmierci..

21. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I niech ktoś powie że świat jest normalny...

Wczytywanie...

Poleć forum