1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wolf Pack - nowy tryb multiplayer w Assassin's Creed III z kooperacją

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Lipiec 14, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Po raz pierwszy w historii serii, w multiplayerze Assassin’s Creed III, pojawi się możliwość współpracy 2-4 osób przeciwko postaciom sterowanym komputerowo.

W trybie Wolf Pack, który został ujawniony podczas tegorocznego Comic Conu, naszym zadaniem będzie uporanie się z 25 falami wrogów. W miarę postępów ich eliminowanie ma stawać się coraz trudniejsze. By uzyskać jak najlepszy wynik, trzeba będzie ścigać się z czasem, współpracować z innymi graczami i – tradycyjnie – starać się zabijać jak najdyskretniej, w najbardziej finezyjny sposób. Do przeciwników będzie prowadzić nas znany już kompas. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu rozgrywki, którą komentuje dziennikarz IGN:

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Na początku myślałem: wow! Kooperacja? Ciche, zsynchronizowane zabójstwa, zaplanowanie całej akcji na botach która wyjdzie efektownie i po cichu, tryb hordy, fale przeciwników, to nie może się nie udać! Potem jak się dowiedziałem, że to kolejny tryb do multi, emocje opadły do zera. Multi jest słabe tak że coop (w zasadzie to żaden coop, jakby nie patrzeć tryb Manhunt w multi też jest coopem, bo gra się 4vs4 i mamy zabić przeciwników, współpraca musi być) oparty na multi nie może być dobry, ale kto wie, kto wie, może to będzie mój ulubiony tryb w multi AC3 ? Pogram tylko po to żeby zrobić wyzwania UPlay i ewentualne osiągnięcia.

4. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Kurde.. Tak patrze na te filmiki screeny itp.. I niby to dalej AC.. Ale to już nie AC.. Mi Assassin kojarzy się z czymś w rodzaju średniowiecze albo czasy jeszcze bardziej odległe mieczyki zbroje itp. Teraz mamy już więcej możliwosci broni .No ale wiadomo producenci musieli posunąc się do przodu bo wiadomo przeciez ze nie bedziemy w kółko biegac w XII wieku i machac jednym mieczykiem :p
    Czekam z niecierpliwoscia :D Assasin i GTA to dwie gry na które czekam najbardziej !

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    kolejny odgrzewany kotlet, noż ileż można grać cały czas w to samo?

6. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Też tak uważam, choć na pewno zagram żeby prześledzić losy Desmonda, które moim zdaniem są o wiele ciekawsze(jak do tej pory) niż jego przodków. Sama rozgrywka już się trochę znudziła i raczej trudno będzie mnie przekonać do robienia zadań pobocznych.

7. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Brzmi super ale z pewnością bedzie to rozgrywka przez xbl czyli ja odpadam :] no chyba że będzie możliwość grania przez lan, to wtedy będzie odjazd :D

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum