1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wolfenstein: The New Order 2 powstaje! Alicja Bachleda-Curuś wspomina o grze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 23, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alicja Bachleda-Curuś wystąpiła w kilku znanych filmach, mogliśmy ją oglądać serialach, a nawet usłyszeliśmy jej piękny głos w Wolfenstein: The New Order. Aktorka w grze Machine Games wcieliła się w Anię Oliwę i możemy mieć pewność, że ta bohaterka pojawi się w kolejnej części tej epickiej serii.

Bachleda-Curuś pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie rozmawiała z prowadzącymi o swoich kolejnych projektach. W pewnej chwili otrzymaliśmy szokującą wypowiedź dotyczącą gry komputerowej, która zadebiutuje za 2 lata:

Skąd wiadomo, że będzie to The New Order 2? Sprawa jest bardzo prosta – Alicja wystąpiła tylko w jednej grze... A no i ten Hitler nie pasuje do wielu produkcji... ;)

Dowiedzieliśmy się również, że dubbing jest kręcony w Stanach Zjednoczonych.

Co Wy na to? Ja bardzo cieszę się z tej informacji, choć mam nadzieję na zdecydowanie przyjemniejszą zapowiedź ze zwiastunem i oficjalnymi informacjami... Choć pewnie na te smakołyki będziemy musieli jeszcze zaczekać.

Fragment wypowiedzi możecie usłyszeć klikając tutaj - przewińcie do 5:09.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Oczekiwałem kontynuacji bo koncówka mi nie dawała spokoju, wiedziałem że musi być coś dalej i nawet mam swoje teorie co :-D dobra wiadomość choć długo będzie czekać :-D

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

4. roladazkluskami

roladazkluskami Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hehe. To się córuś wygadała.
    Przynajmniej wiemy jako jedni z pierwszych.

Ciekawe co na to wydawca.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Świetna wiadomość, muszę dokończyć dodatek :)

Wczytywanie...

Poleć forum