1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wolfenstein: The New Order to dwie gry w jednej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 12, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Przedstawiciel firmy Machine Games odpowiedzialnej za tworzenie Wolfenstein: The New Order (PS4) podzielił się informacją, że aby odczuć pełnię wrażeń z ich najnowszej gry, trzeba będzie przejść ją co najmniej dwa razy. A wszystko to za sprawą wyboru z początku gry, który zmienia większość doznań.

Najwidoczniej twórcy pozazdrościli bardziej rozbudowanym grom, dlatego w Wolfenstein: The New Order (PS4) zamieścili dwie ścieżki, z których jedną wybieramy krótko po rozpoczęciu gry.

Według twórców, na przejście gry będziemy potrzebowali około 20 godzin, ale czas ten wydłuży się, jeśli będziemy chcieli przejść grę dwukrotnie i znaleźć wszystko, co ukryli przed nami programiści. Brzmi kusząco i muszę przyznać, że działają na mnie takie chwyty. Mam nadzieję, że wybór nie będzie iluzoryczny i rzeczywiście podążymy inną ścieżką, a po przejściu gry dwukrotnie będę mógł z czystym sumieniem polecić ten tytuł. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. WieczorniX

WieczorniX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obstawiam, że będzie to wybór na zasadzie: chcesz wyrzynać wszystkich jak Rambo z karabinami w obu rękach, czy zdejmować przeciwników cichaczem, pozostając niezauważonym (bo był taki filmik pokazujący te 2 style rozgrywki), a różnica w przebiegu fabuły będzie znikoma. Obstawiam chwyt marketingowy, obym sie pomylil.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ten nowy Wolfenstein zapowiada się nader interesująco. Już sam fakt, że będzie dużo naszych polskich akcentów nastawia mnie do tego tytułu pozytywnie.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Z początku byłem trochę sceptycznie nastawiony.. Lecz po obejrzeniu trailerów narobiłem sobie mega chęci na tą grę :).

I co najlepsze twórcy skupili się tylko i wyłącznie na SP, bo MP nie ma! I bardzo dobrze! Mam nadzieje, że będzie to godny FPS dla pojedynczego gracza z wciągającą kampania.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Już pierwszy zwiastun zachęcił mnie do tej gry, z pewnością zagram :D

7. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Beznadziejnie, że w tej grze nie będzie w ogóle multi. Bo przydałaby się wreszcie jakaś sensowna konkurencja dwóm skostnialym shooterom, które od lat zapychaja rynek.

Tym bardziej żałuję tej decyzji twórców, gdy sięgam pamięcią do czasów świetności Enemy Territory, które po dziś dzień uważam za najlepszego multiplayerowego FPS-a ever. Szkoda, naprawdę.

/Wysłano z telefonu/

Wczytywanie...

Poleć forum