1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wolfenstein the new order

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TheMachine, Grudzień 12, 2014.

1. TheMachine

TheMachine Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie o grę w temacie na lt 3.0 Mianowicie widzę że gra jest na 4 płytach, na torrentach jest jakiś fix na płyty 2 i 4 (który nie wiem co robi ?) I pytanie nie chce katować lasera więc czy da się zainstalować każdą płytę osobno. Czy jak to wygląda dvd1-gr dvd 2 3 4 -content czy o co w tym chodzi. Martwię się tylko o to aby gra nie chodziła mi z napędu bo już raz musiałem podkręcać laser bo mi żadne gry nie chodziły :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheMachine

TheMachine Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli jeżeli wraz z postępem kampanii będę potrzebował na początku dvd 2 i 3,4 to tych płyt nie idzie na dysku zainstalować ? Poza tym lesery na allegro po 30zł są chińskie i nie są tak dobre jakościowo jak fabryczne ;)

Zna ktoś odpowiedź ? Nikt nie miał wolfensteina na xboxa 360 ?

@Refresh

//Edytuj posty zamiast pisać jednego posta pod drugim, odświeżamy 1x24h
    ~z0nk31

Wczytywanie...

Poleć forum