Wolfenstein: The Old Blood

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Jak dla mnie poziom trudności na najwyższym jest trochę nierówny, bo do 3 rozdziału jest jak spacerek po parku.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie po chwili grania a dokładniej do 3 rozdziału gra jest jak najbardziej ok tak gra się tak samo dobrze jak w podstawkę

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Samodzielny dodatek do New Order dający około 10 godzin świetnej zabawy. Jest tutaj wszystko to, co zaskoczyło pozytywnie rok temu w głownej grze. Sporo skradania, jeszcze więcej strzelania, specyficzny humor, tysiące nazistów do wykończenia. Dodatek podzielony jest na 8 etapów, jeśli się postaramy w każdym znajdziemy dostęp do osobnego koszmaru pt. stary, dobry Wolfenstein :)
Te 10 godzin rozegrałem na najwyższym poziomie i było bardzo ciężko. Wielokrotnie powtarzałem niektóre momenty a pad zaliczał loty koszące po pokoju. Udało mi się znaleźć dobrą okazję i gra wyszła mnie raptem 2 funty, wersja cyfrowa kosztuje 15. Trochę za dużo jak na grę w którą zagramy 10 godzin jedynie raz. Jeśli komuś podobał się The New Order, no to pozycja obowiązkowa bez dwóch zdań!
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ta gra jest na 10 h a nie na 6 jak pisze w menu gry :). Dodatek bardzo dobry,grafika jest piekna na xbox one,swietne bronie.Polecam.Teraz biore sie za New Order.
10/10
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ten dodatek jest po prostu mega, daje sporo frajdy i oto właśnie chodzi.
 

Daniel Karpeta

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra miodna i bardzo grywalna. Po ograniu podstawki pozycja obowiązkowa. Kupiłem w promocji z podstawką za coś kolo 60 złociszy. Nie żałuję zakupu. Stara szkoła . Polecam
 

Ciernicki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gejmplej dobry, ale sam gejmplej, bo tu dużo więcej nie ma...(ale zaznaczam, że dopiero jestem w 3 rozdziale, może sie to zmienić), strzelanie i strzelanie i trochę skradania...bardzo to ubogie i trochę nużące w porównaniu do całej otoczki zbudowanej wokół historii(muzyka, filmowe przerywniki, bohaterowie, przeróżne znajdźki) w New Order. Z drugiej strony to tylko rozszerzenie i nic wiecej jak narazie...polecam jak nie macie prawdziwych gier do ogrania;)
 

Do góry Bottom