1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wolno czy nie wolno mi jej sprzedac ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrn85krk, Grudzień 25, 2015.

1. mrn85krk

mrn85krk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, chcialbym sprzedac swoja konsole i tu nasuwa mi sie tylko jedno pytanie oco chodzi tym goscia ze strony olx ? wystawiam tam swoja konsole a oni ciagle mi kasuja moja oferte ? ? ? czy ja nie moge sprzedac jej z grami pobranymi na dysk - w swietle filozofii microsoftu ??

chce sprzedac w takim stanie jakim jest - czyli nie jest przerobiona mam na dysku ok 60 tytulow w wersji pobraniowej ( cyfrowej? ) zaznaczam ze sprzedaje bez konta ? co w tym ku%^#%^a zlego ze chce ja sprzedac z takimi grami ? w koncu je kupilem i mam prawo jako ich wlasciciel je teraz sprzedac ?
    prosze o pomoc - pytam tylko z czystej ciekawosci bo te ciule kase wziely za podswietlenie itp itd a 3 razy z rzedu kasowali moja oferte, nawet zmienialem tekst za kadym razem bo nie wiedzialem czy to moze tego wina ....

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1066
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    napisz ze z konsola 60oryg gier i tyle

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

4. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    Powinienes do nich napisac takie pytanie i zarzadac zwrotu kasy. Moze w opisie niejasno wyraziles i uznali ze te 60 gier to piraty

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

5. mrn85krk

mrn85krk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    no dobrze ma to sens tylko ze chcialem isc na latwizne i uniknac sytuacji ze ludzie dzwonia pisza i pytaja.... lubie konkrety ale moze zataje wlasnie taka informacjie .... i musze napisac reklamacje do olx i pewnie w regulaminie ktorego nie czytalem jest o tym wzmianka e kasa przepada ....

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Uznali to za piraty bo w świetle prawa MS nie można sprzedawać kont i zawartości kont MS. Widocznie oni są dogadani co do tego i moderacja kasuje.

7. mrn85krk

mrn85krk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Każdy orze jak może. ... allegro jakoś problemu mi nie zrobiło ... jestem juz tak zdesperowany ta sprzedażą i zdenerwowany tymi niepowodzeniami ze chyba dołożę psp w gratisie :(

Mam też pytanie czy mogę pisać w dziale sprzedaż jako świeżak? ??

gti lubi to.
  8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A niby o co mają pytać? Czytając Twoją wypowiedź sama stwierdziłam, że się pewnie uczepili zdania gry w wersji pobraniowej jako piraty ;) Na aukcjach pisze się jasno, że są to oryginały, a nie piraty i problemu nie ma ;) Możesz pisać, dział giełda pkt 4: http://xboxforum.pl/threads/regulamin-forum.44040/

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    LOL. Czyli sprzedajesz bez gier.. bo jak można sprzedać z grami jak gry są przypisane do konta, a konta nie sprzedajesz..

10. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To samo chciałam napisać :D No chyba, że te gry działają na zasadzie, że da na swoim koncie konsola domowa (zanim je usunie) i póki ich z dysku nie wywalą to gry działają? O ile to prawda, nie znam się.

11. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niestety też się nie znam ale szczerze w to wątpie by tak działały.
    Chociaż Ja tam nie wiem, nie miałem X360 legalnego :D

12. Killroy

Killroy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nikogo nie powinno obchodzić, czy sprzedajesz konto z grami razem z konsolą czy nie. Jeżeli na koncie gry zostały zakupione legalnie to mogą Ci naskoczyć - za przeproszeniem. Sprzedaż kont z grami w Polsce jak i w UE jest całkowicie legalna, i nikt Ci z tego powodu nic nie zrobi. Konto może zblokować Ci MS tylko wtedy jakbyś napisał w aukcji nazwę konta, które chcesz sprzedać z konsolą bo powołają się na swój regulamin, że jest to zabronione zgodnie z jego postanowieniami, ale jak nazwa konta nie jest podana to niech szukają kropli w morzu.

13. exitcosmo

exitcosmo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Może usuwają Ci te ogłoszenie z powodu tego że sprzedajesz konsolę z grami których nabywca nie będzie miał? Bo skoro sprzedajesz konsolę bez swojego konta na które kupowałeś gry , tak jak one mają działać? Moderator z OLX widocznie zna się na rzeczy. Co Ci napisali w wiadomości po usunięciu ogłoszenia?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 26, 2015
  14. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Te serwisy są #brzydkie_słowo mi skasowali aukcję bo na zdjęciu nie był widać gier a napisałem o nich i jeszcze mnie straszyli policją i blokadą konta LOL a obok od groma aukcji gdzie widać na zdjęciach piraty i nic z tym nie robią , ktoś rozumie ich logikę ? Zrobiłem zdjęcie gier i im wysłałem po czym wystawiłem kolejną aukcję niestety już nie raczyli odpowiedzieć...

Ty sprzedajesz XO czy X360 ?

15. mrn85krk

mrn85krk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kociaki wyraźnie w ogłoszeniu podkreśliłem ze gry są kupione od Microsoftu a nie pirate. ..

Sprzedaję X360

I dokładnie napisałem k $÷%=^=a do nich 3 maile i 0 odzywu wkurza mnie ze kasę wzięli, i...

Ale po skasowania konta mojego gold gry nadal są na konsoli??!!

16. exitcosmo

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    Przede wszystkim naucz się nie pisać posta pod swoim postem. Jeżeli nabywca będzie miał Golda to będzie mógł ponownie sciągnąć te gry , jeżeli nie będzie miał to ich nie ściągnie. Musisz o takich rzeczach informować.

17. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To bez problemu ktoś kto ją odkupi będzie mógł w nie grać. Gdybyś napisał że XO to było by zrozumiałem bo tu bez konta gry są niegrywalne.

18. mrn85krk

mrn85krk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wiem jestem dzisiaj lekko niedysponowany, ja o wszystkim informuje bo 2 osoby się odezwały i klapa, ja wiem i rozumiem ze połowę gier miałem z golda darmowych ale za resztę zapłaciłem prawie 1500 złoty. ... chce za konsolę 1200 z dwoma padam kinect em i 320gb dyskiem...5 gier mam w wersji pudełkowej ...

19. kuleczka91

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Powiem szczerze, że chyba byś musiał jelenia znaleźć żeby za taką kwotę kupić konsolę. Za 1200 to ludzie mają już nowe XO, a gry i tak przepadną, które oferujesz, bo jak je z dysku usunie to już ich nie ma, takie gry to martwiaki dla mnie :p Przecież nie sprzedajesz konta z grami to gier nie tracisz, więc Twoje 1500 zostaje u Ciebie ;)

20. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jelenia to raz a dwa jak ktoś się zna to ogarnie że te gry to zwykłe martwiaki, będą działać do pierwszej awarii HDD albo jego formatu. Sprzedajesz powietrze to się nie dziw że ktoś Ci to wywala.

Ostatnia edycja: Grudzień 26, 2015
  21. exitcosmo

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Rybnik
    1200 zł za X360? Życzę Ci abyś za tą kwotę sprzedał ;)

Wczytywanie...

Poleć forum