1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Woodstock

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KULA, Lipiec 27, 2010.

1. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Witam was wszystkich forumowiczów jak wiadomo w dniach 30-31lipca oraz 1 sierpnia odbywa się "Przystanek Woodstock" i moje pytanie brzmi czy ktoś z was się wybiera?? Kilka dni odpoczynku od komputerów i konsol można się jakoś zgadać i ustawić na miejscu tzn jakiś mini zlot :) pogadamy, bliżej się zapoznamy, dużo będziemy pić walczyć w pogo przy dobrej muzyce i leczyć mega kaca . chętnych proszę o jakieś info

2. Lotnik421 Xbox One

3. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Nawet nie wiesz jak chciałbym się tam wybrać, ale w pigmej daleko mam :)
    Może jakiś pociąg ? ku**a , może coś wykombinuje bo sumienie mnie zje jak to przegapie .

4. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Oj nie, nie ma tam zespołów z moich klimatów :)
    Ja ost. sobie wypad na 2 stronę polski zrobiłem, do bydgoszczy :)
    Na Pozer Killu byłem. Ahh, jak ja kocham old skulowy thrash ; D

5. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Qunik, ja na co dzień słucham hardcore, hardstyle oraz d'n'b, a na woodstock jeżdżę od 4 lat żeby się wyszaleć porządnie upić i zapomnieć o rzeczywistości :D

Poleć forum