1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Word i Excel na konsolach? Microsoft zapowiada aplikacje z Windows 10 dla XOne

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 25, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft wielokrotnie zapowiadał większą integrację Xbox One z Windows 10. Wygląda na to, że niedługo nasz konsole otrzymają pewną ilość aplikacji dostępnych wcześniej w systemie operacyjnym Windows.

W trakcie wczorajszej konferencji prasowej w Madrycie prezes Microsoftu zapowiedział, że Xbox One niedługo otrzyma wsparcie w postaci wybranych aplikacji z Windows 10.

Satya Nadella nie zdradził, kiedy dokładnie aplikacje miałyby trafić na XOne. Prezes firmy nie potwierdził też, czy posiadacze XOne otrzymają swoją własną wersję Windows 10 Store.

Dwie aplikacje, które są głównymi kandydatami do trafienia na XOne to Microsoft Word oraz Excel. Phil Spencer zapowiadał w 2015 roku zapewnienie pełnego wsparcia dla klawiatury i myszki w przypadku XOne, więc operowanie takim softwarem nie powinno przyprawiać o ból głowy. Teoretycznie XOne już w tej chwili jest gotowy na odpalenie aplikacji z Windows 10. Taki stan został zapewniony przez aktualizację New Xbox One Experience. Pozostaje zatem czekać na dalsze szczegóły.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Haha, będę kontrolował firme padem :) Jak na moje to jest zbędne, klawiatura myszka również.. konsola powinna być do grania - i to padem. Jak coś jest do wszystkiego to tak na prawde do niczego :) Lepiej by porobili jakieś gry na kinect.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Bajer jak bajer. Dla mnie też to jest zbędne. Przecież w biurze/pracy nie mam konsoli XO żebym jakoś potrzebował pakietu office na konsoli.

Zaraz będą głosy, że to bardzo dobra sprawa itp itd.. Tak jakby nie było komputerów stacjonarnych i laptopów :D

Może jeszcze podłączenie drukarki/ksera/faxu do XO ?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Ja tam się zaczynam bać...

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1852
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A na uj mi word z excelem na konsoli...przydatne jak nie wiem do grania :facepalm:

8. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Poproszę o painta i antywirusa :hilarious:

9. Banish

Banish Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jestem osobą która od dwóch lat cały czas korzysta z excela, mocno rozbudowane arkusze, bazy danych itp. itd. - bez excela leże i umieram. Z mojej perspektywy mimo wszystko EXCEL na XONE to totalny bezsens, nawet na urządzeniach mobilnych mi to nie pasuje bo nie jest odpowiednio wydajne i czytelne tak jakbym chciał. To jest nikomu potrzebne na konsoli - chyba że Microsoft próbuje zrobić z xboxa komputer dla kazdego, zamiast skrzynki PC ludzie będą mieli gotowy "zaplombowany" zestaw PC z myszką, klawiaturą o nazwie XBOX, że xbox małymi kroczkami zamienia się w PC.

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niestety taką drogę powoli obierają. I jak widzę to nie jestem sam w tym odczuciu.
    Ja tam już dawno nie korzystam z offica (może od czasu do czasu szkrobne jakieś pismo w Wordzie) ale jak zakończyłem studia (XX lat do tyłu tak nie korzystam z tego w ogóle). W pracy (skąpe Żydki) mam openoffice i to co robi się w pracy zostaje w pracy. Czyt. nie przynoszę pracy do domu - bo za to mi nie płacą :). A nadgorliwym nie można być bo jeszcze po uszach się dostanie ;)

Banish lubi to.
  11. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    nie uważam żebym z tego choć raz skorzystał, ale może są takie osoby, które raz na rok muszą coś napisać w wordzie i wtedy odpalą to na konsoli... kij wie - dla kogoś w końcu M$ to robi... mi to nie wadzi że będzie...

12. kratylos

kratylos Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz
    dla mnie kompletnie bezsensu

13. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Tak tego było trzeba teraz na xo będzie można zrobić szczegółowe zestawienie statystyk w naszych grach, fajnie jakby można było to jeszcze na tablice dać, a tak serio to pomysł do bani po co to komu na konsoli?

14. sqbnc

sqbnc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BBA
    Konsola jest do grania, wyczuwam powolny koniec marki xbox, sami kopią pod siebie doły, myszka klawiatura po co mi to na konsoli? Word exel na co to komu na konsoli?

G2

Janusz1505 i Lambo69 lubią to.
  15. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Teraz dzieciaki będą namawiać rodziców na kupno xboxa. Bo przecież przyda się w nauce.

16. kenway11

kenway11 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Serio? niedługo bedzie pewnie mozna wymieniac podzespoly. MS i tak tej konsoli nie uratuje

17. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Najgorsze jest to konsola Xbox One była już na dobrej drodze do osiągnięcie dobrego wyniku i ludzie coraz chętniej decydowali się na zakup konsoli Microsoft. Szczerze nie rozumiem dlaczego Microsoft próbuje obrać tą ścieżkę i promować konsolę jako platforma Windows 10. Ludzie kupują konsolę, aby na niej grać.

18. cyfilis

cyfilis Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Word z klawiaturą to jeszcze, by dało się jakoś przeboleć. Pomyślcie, że ktoś zechciałby napisać jakieś pismo korzystając wyłącznie z oryginalnego pada (bez żadnych klawiatur QWERTY). :D

19. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    No bez jaj :D Ciekawe kto w MS ma takie pomysły :) Niech zabiorą się gry na wyłączność a nie takie pierdoły.

20. Giker127

Giker127 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    Wciskają Windowsa 10 na sile gdzie się da ,aby go tylko promować ,na komputerach im nie wychodzi to postanowili cisnąć go w konsole..

21. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    a czy to że będzie na niej DODATKOWO word czy excel spowoduje że nie będziesz już mógł na niej grać ? Też uważam żę te aplikacje są zbędne na kosoli ale skoro one nie są zamiast czegoś tylko dodatkowo to o jakim upadku marki xbox tu mowa ?

wrednypiotr i imvho lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum