1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

World of Tanks na Xboksa 360 otwiera swoje podwoje dla wszystkich pancerniaków

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 12, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Czołgi wyjechały z poligonu doświadczalnego i od dziś dostępne są dla wszystkich posiadaczy Xboksa 360 na świecie, o czym sumiennie poinformowało Wargaming.net. World of Tanks: Xbox 360 Edition czeka na Was na Rynku XL.

Specjalnie dostosowana do konsolowej filozofii grania wersja pecetowego hitu po przebrnięciu przez zamkniętą i otwartą betę dołącza do tak jakby gier free-to-play na past-genie Microsoftu. Dlaczego tak jakby? Otóż sama gra jest darmowa, ale do zabawy wymaga złotej subskrypcji Xbox LIVE, bowiem będąc tytułem multiplayerowym chcąc nie chcąc korzysta z sieciowej infrastruktury amerykańskiej konsoli.

Od dzisiaj do 28 lutego wirtualni czołgiści nabyć mogą dwa pakiety Founder Pack. Pierwszy z nich zawiera amerykański średni czołg Tier VII T23, dodatkowy slot w garażu, 17 sztuk amunicji premium, 100% załogi, 10 małych zestawów naprawczych, 10 małych apteczek pierwszej pomocy, 10 ręcznych gaśnic, ekskluzywny emblemat w postaci złotej gwiazdy i na 30 dni nadaje kontu status premium.

Drugi Founder Pack uzbrojono w niemiecki średni czołg Tier V PzKpfw V-IV, dodatkowy slot w garażu, 19 sztuk amunicji premium, 100% załogi, 5 małych zestawów naprawczych, 5 małych apteczek pierwszej pomocy, 5 ręcznych gaśnic, ekskluzywny emblemat w postaci czarnej gwiazdy i przez 7 dni pozwoli cieszyć się kontem premium.

Gracze, którzy zdecydują się na nabycie obu pakietów dodatkowo otrzymają rosyjski lekki czołg T-127. Niżej zobaczyć możecie premierowy zwiastun gry.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mathers

Mathers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zagrałem trening, dwa mecze i raczej wątpię abym włączył WoT ponownie.
    Rozgrywka niezbyt ciekawa, kto ma lepszy czołg wygrywa (oczywiście jest jeszcze kwestia zoom i wciśnięcie triggera).

4. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W grę nigdy nie grałem na PC bo Po prostu mnie nie kręciła. Gdy wyszła beta dostałem możliwość grania to i tak gry nie zainteresowałem. WoT zainstalowałem kilka dni temu i w zasadzie nie żałuję okresu w którym nie grałem w tą grę.
    Mimo że produkcji z X360 nie usunąłem to będą w nią grał w momentach wielkiej nudy - czyli rzadko ;)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka

5. michalol89

michalol89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    POLSKA
    No kiepska gra

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...