1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

World of Tanks na Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez farbeus12, Sierpień 16, 2015.

1. farbeus12

farbeus12 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lidzbark
    Mam pytanie czy do gry w World of Tanks potrzebny jest Xbox Live Gold czy jest możliwość tez gry bez Golda czyli w singlu? Proszę o odpowiedź ponieważ nie wiem czy warto mi ją ściągać, dodam że nigdy w nią nie grałem i nie wiem ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przecież to tylko gra na multi :> A przynajmniej w wersji na x360 nie było czegoś takiego jak Single i wymagało to golda żeby móc zgrać, bo z góry się pluło, że nie ma xbl. Więc obstawiam, że na XO jest podobnie. Zawsze możesz spróbować na trialu odpalić :p

4. mikokuba1

mikokuba1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem czy na XO też jest takie cos ale na x360 dostawales 10 okresu próbnego.

Wysłane z mojego HTC Desire 300 przy użyciu Tapatalka

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    7 dni jest dla silver. Golda sobie kup grosze kosztuje.

Wczytywanie...

Poleć forum