1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

World of Tanks- problem z zapraszaniem znajomych do gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez calodobowy, Sierpień 17, 2015.

1. calodobowy

calodobowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jak w temacie. Chciałbym pograć ze znajomym w plutonie, ale niestety tutaj pojawia się problem. Mianowicie: gdy ja wysyłam do niego zaproszenie - on go nie widzi. Gdy on chce mi wysłać zaproszenie do gry - widzi mój status jako offline. Zaznaczę, że obaj mamy wykupione Xbox Live Gold.
    Ja posiadam Xbox 360, znajomy Xbox ONE.
    Co mam zrobić aby działało jak powinno?

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    obaj w swoim profilu ustawcie by pokazywało was jako online, obaj w grze musicie być na tym samym serwerze np. Europa gdyż zapraszasz kolegę albo on ciebie zapraszaj tylko do gry a nie do grupy i gry, gracze xone i 360 mogą z sobą rozmawiać tylko na czacie w grze, grupa xbox live party nie działa miedzy konsolami, po aktualizacji do win 10 ma się to zmienić

4. calodobowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tak, serwer był ten sam. Co do ustawień nie jestem pewien co i jak, bo nigdy jeszcze nie grałem ze znajomym. Możesz mnie pokierować co i jak? Jeszcze nie grzebałem w ustawieniach konsoli :)

5. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Wejdź w swój profil na konsoli tam masz zakładkę pokazuj jako online albo offline ustaw na online czasem jest tak że jak masz ustawione na offline to nie da się zaprosić do gry
    na załączonym zdjęciu masz wyświetlone gdzie ta opcja jest

Załączniki:

• qqqqq.png
      qqqqq.png
      Wielkość pliku:
      845,9 KB
      Wyświetleń:
      7
  6. calodobowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nowe info: dzwoniłem do supportu Xbox by się zapytać o to. Pan z którym rozmawiałem powiedział mi, że współdziałanie platform Xbox 360 i Xbox ONE nie jest możliwe. Tzn. ja nie mogę zaprosić znajomego do gry ani on mnie.
    Oczywiście wczoraj graliśmy w tę grę, nawet się zdarzyło kilka razy że graliśmy na jednej mapie. Dlatego zdziwiłem się gdy usłyszałem jego odpowiedź.
    Więc w końcu jak to jest?

7. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja normalnie mogę zaprosić osobę do gry z 360 ale tylko w wot jak i grach które mają wsteczną kompatybilność

8. calodobowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale normalnie możesz grać razem z nimi w jednym plutonie? Bo najbardziej na tym mi zależy.

Wczytywanie...

Poleć forum