1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

World of Tanks

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Sae, Wrzesień 13, 2015.

1. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W tym wątku tylko opinie

Darmowa gra to na plus. Trochę mikropłatności jest i tego nie da się ukryć. Graficznie gra za bardzo się nie różni od wersji na PC, piękna nie jest, brzydka też nie. Jeśli grał ktoś w wersje na PC to raczej nic tutaj trudnego nie znajdzie, parę rzeczy jest ułatwionych. Sterowanie jest bardzo przyjazne. Na plus jest to, że ulepszenia czołgów są połączone w pakiety a nie tak jak na PC każda część osobno. Gra jak dla mnie ma trochę długie wczytywanie map. Wiem, że konsola musi załadować ogromy teren i koło 30 graczy, ale bez przesady. Czołgi szybko można zdobyć tak powiedzmy do kategorii 5, więc nie jest źle. Później potrzebne jest sporo farmy. Na szczęście mamy sporo miejsca w garażu więc można pograć 9/10? czołgami bez kupowania miejsca za pieniążki. Ludzie trochę grają w stylu rambo a to trochę wkurza jak zostaje was niewiele i nagle Ci na plecy wjeżdża przeciwnik. Gra nie jest zła, dają za darmo to brać. Dodatkowo cross-platform z x360. Przy tej grze czas leci bardzo szybko. Fanem gry nie jestem, ale od czasu do czasu coś tam postrzelam :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Gra jest wypas, o wiele lepsza grafika niż na PC gra sie przyjemnie.
    ps. Szukam ludzi do gry ktoś chętny?
    moje wymagania to minimum 18 lat oraz czołg od V do X poziomu, chętne osoby niech napiszą na xbl

4. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jako że nie jestem zwolennikiem gier tego typu to o dziwo gra jak najbardziej przypadła mi do gustu, graficznie ok oraz sama rozgrywka jest w porządku. Dobra gierka by pograć w coś innego w wolnej chwili.

5. adam_k27

adam_k27 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Największą wadą tej gry jest to, że wymagane jest posiadanie opłaconego abonamentu Xbox Live Gold. Tymczasem na PS4 gra zadebiutuje wkrótce i tam nie będzie wymagane posiadanie płatnego abonamentu PS+. Za to posiadacze owego abonamentu dostaną specjalne bonusy w grze. To nie fair :mad:

tutaj wiecej na ten temat
    http://www.benchmark.pl/aktualnosci/world-of-tanks-na-ps4-premiera-juz-za-tydzien.html

Wczytywanie...

Poleć forum