World Snooker Championship 2011

scarab

Użytkownik
Użytkownik
Proszę o opinie na temat gry, warto się nią interesować? Chętnie zagrałbym w jakiś bilardzik na xboxa, ale niestety nie ma zbytniego wyboru w tym temacie, informacji w necie tez tyle co kot napłakał.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
To nie bilard tylko snooker.Bez rewelacji.
 

scarab

Użytkownik
Użytkownik
Tylko snooker w nim jest? Nie ma żadnych innych trybów gry? Nawet 8balla?
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
Szybko sie nudzi po jakimś czasie dosyć trudni do pokonania przeciwnicy, lepiej pograc w jakiegoś bilarda na internecie niż inwestować kase w tą gre ;)
Są też inne tryby niż zwykły snooker
 

scarab

Użytkownik
Użytkownik
Da się grać w dwie osoby na jednej konsoli?
 

endless200

Użytkownik
Użytkownik
A mi się podoba... W grze jest sporo odmian takich jak:3 ball, 8 ball, 9 ball, billards czy Rotations. Gra posiada także season, 8 ball season czy Golden cue. Gra się przyjemnie rozwój postaci nie jest jakoś genialnie rozwinięty ale przy większej ilości punków widać poprawę gry. Ogólnie gra warta jednego Verbatima :)
 

Wojciech08

Użytkownik
Użytkownik
PO komentarzach mam rozumieć , że gra tylk odla wielbicieli snookera?
 

banan1996

Banned
Nie opłacalne, gra się tak samo jak w grach gdzie minigrą jest bilard.
 

scarab

Użytkownik
Użytkownik
Ja po kilku godzinach gry mogę powiedzieć, że nie jest tak źle. Póki co pograłem tylko trochę z żoną w ósemkę i rozegrałem kilka partii snookera w trybie kariery. Ósemka jak ósemka, bez żadnych udziwnień i dodatkowych atrakcji przy grze solo stosunkowo szybko może się znudzić, nie jest to w końcu gra w realu :) Co innego snooker -pozornie może wydawać się nudy i drętwy, ale to właśnie tutaj można stosować bardziej zaawansowane uderzenia, ważna jest taktyka itd. Póki co ogólnie nie żałuję, ale za mną dopiero kilka godzin gry, zobaczymy jak będzie dalej :) Zasadniczo jeśli ktoś lubi bilard to na xboxa alternatywy chyba w sumie nie ma. Snooker fajny, nawet solo, pozostałe tryby też mogą być, ale raczej tylko do gry z żywym przeciwnikiem, do starych gierek pecetowych typu Cue Club czy Cool Pool trochę im brakuje :)
 

Do góry Bottom