1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

World Snooker Championship 2011

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez scarab, Maj 1, 2011.

1. scarab

scarab Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Proszę o opinie na temat gry, warto się nią interesować? Chętnie zagrałbym w jakiś bilardzik na xboxa, ale niestety nie ma zbytniego wyboru w tym temacie, informacji w necie tez tyle co kot napłakał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To nie bilard tylko snooker.Bez rewelacji.

4. scarab

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko snooker w nim jest? Nie ma żadnych innych trybów gry? Nawet 8balla?

5. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szybko sie nudzi po jakimś czasie dosyć trudni do pokonania przeciwnicy, lepiej pograc w jakiegoś bilarda na internecie niż inwestować kase w tą gre ;)
    Są też inne tryby niż zwykły snooker

6. scarab

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Da się grać w dwie osoby na jednej konsoli?

7. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    A mi się podoba... W grze jest sporo odmian takich jak:3 ball, 8 ball, 9 ball, billards czy Rotations. Gra posiada także season, 8 ball season czy Golden cue. Gra się przyjemnie rozwój postaci nie jest jakoś genialnie rozwinięty ale przy większej ilości punków widać poprawę gry. Ogólnie gra warta jednego Verbatima :)

8. Wojciech08

Wojciech08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z-d
    PO komentarzach mam rozumieć , że gra tylk odla wielbicieli snookera?

9. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie opłacalne, gra się tak samo jak w grach gdzie minigrą jest bilard.

10. scarab

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja po kilku godzinach gry mogę powiedzieć, że nie jest tak źle. Póki co pograłem tylko trochę z żoną w ósemkę i rozegrałem kilka partii snookera w trybie kariery. Ósemka jak ósemka, bez żadnych udziwnień i dodatkowych atrakcji przy grze solo stosunkowo szybko może się znudzić, nie jest to w końcu gra w realu :) Co innego snooker -pozornie może wydawać się nudy i drętwy, ale to właśnie tutaj można stosować bardziej zaawansowane uderzenia, ważna jest taktyka itd. Póki co ogólnie nie żałuję, ale za mną dopiero kilka godzin gry, zobaczymy jak będzie dalej :) Zasadniczo jeśli ktoś lubi bilard to na xboxa alternatywy chyba w sumie nie ma. Snooker fajny, nawet solo, pozostałe tryby też mogą być, ale raczej tylko do gry z żywym przeciwnikiem, do starych gierek pecetowych typu Cue Club czy Cool Pool trochę im brakuje :)

Wczytywanie...

Poleć forum