1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

World Snooker Championship Real 2009

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Budyn90, Kwiecień 4, 2009.

1. Budyn90

Budyn90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gral juz ktos w ta gre? Jak wrazenia? Mam zamiar ja sciagnac w najblizszym czasie, tylko pytanie - czy poza snookerem sa jakies inne tryby gry? Czy mozna w niej rozegrac zwykla partie klasycznego billarda? Mam tylko Bankshot Billiards 2 (demo) z Live Arcade i powiem, ze granie w billarda na Xbox'ie jest calkiem przyjemne:) i chcialbym sprobowac czegos innego. Warto?

2. Lotnik421 Xbox One

3. eekz

eekz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Białystok
    mam tą grę i powiem że z braku laku jakoś tam się da grać.
    generalnie graficznie przypomina mi PSX co jest bardzo idiotyczne biorąc pod uwagę możliwości x360. Poza snookerem masz do wyboru trickshot, 8ball i 9ball.

4. przemo5

przemo5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wałbrzych
    ja mam pytanko, czy ta gra w jakiś znaczący sposób rózni sie od World Snooker Championship 2007?

Wczytywanie...

Poleć forum