WoT Xbox360

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam pytanie czy ktoś wie jak i czy w ogóle jest możliwe przelogowanie się na wcześniej utworzone konto? Po instalacji stworzyło mi nie jako nowe konto z loginem z GT, jednak mam już konto z gry na PC. Wie ktoś coś ?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma takiej możliwości.
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kiesko... pisał ktoś do nich może w tej sprawie? Mam swoje konto z tankami wysokiego tieru i znów sie bawić od początku?
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Wersja X360 i PC to dwie różne gry zasadniczo i dlatego nie ma możliwości połączenia kont.
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No w zasadzie nie, tanki te same, plansze te same, nawet swoje konto z PC mogę dodać do znajomych bo się znajduje więc niewiem tak naprawdę w czym problem
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
W wersji konsolowej jest na przykład o wiele mniej czołgów niż w wersji na pc, a nie jest to jedyna różnica. Więc nie pisz, że wszystko jest tak samo bo są istotne różnice w tych grach.
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem nie widziałem wyższych tierów bo jestem na pierwszym poziomie na Xsie
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Zupełnie inny netcode. Dlatego WoT nie jest tytułem crossplatformowym.
 

mikokuba1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeśli chodzi o wspólną grę xboxowców z pecetowcami to x mieli by ptzesrane bo lepiej celuje i jeździ się na kompie niż xboxie.

Wysłane z mojego HTC Desire 300 przy użyciu Tapatalka
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy ja wiem? Znam ludzi którzy wymiatają bardziej na padzie niż na kompie
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wg mnie sterowanie jest genialne. Co prawda nie to domyślne ale to z battlefielda jest spoko.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

mikokuba1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi się podoba sterowanie i wolę grać na padzie ale koordynacja i precyzja celowania jest lepsza na kompie. Precyzja zwłaszcza bo na xbox dokładnie nie wycelujesz w daną część czołgu moduł nie wiem jak to nazwać.

Wysłane z mojego HTC Desire 300 przy użyciu Tapatalka
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko wiecie, skoro mam już dość dobre konto na PC to nie bardzo chce zaczynać wszystko od nowa...
 

prourug

Użytkownik
Użytkownik
No to nic na to nie poradzisz...niestety albo stety...
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No chyba nie... a ściągałem tego WoTa właśnie z tego względu by sobie w niego na padzie pogrywać....
 

mikokuba1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Noi pograsz ale nie na swoim koncie ja jakoś gram na kompie i xboxie na różnych kontach i nie płacze. Na komputerze mam bardzo dobre konto.

Wysłane z mojego HTC Desire 300 przy użyciu Tapatalka
 

LoRo1987

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No właśnie nie widze sensu grać na dwa konta
 

Do góry Bottom