Wpięcie dysku z przerobionego grubasa do oryginalnego grubasa

Scarlet

Świeżak
Świeżak
Witam,

rozwijając temat:
Czytałem, że generalnie nie ma problemu z przenoszeniem dysku między konsolami, ponoć czasem można stracić zainstalowane gierki pobrane z Live.
W każdym razie zastanawiam się czy ktoś wie czy nie będzie problemu jeśli pierwszy xbox jest przerobiony a drugi oryginalny? Czy lepiej najpierw zdjąć flesza z pierwszego X'a i zalogować się do live żeby uaktualnił dane o gamertagu?
A jeśli tak to przy okazji drugie pytanie - czy jak "odfleszuję" konsolę to mogę się bez obaw logować online?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Dyski możesz przekładać.
Jak 'odfleszujesz' to i tak jest małe prawdopodobieństwo bana, najlpiej kupić konsole która nigdy nie była podpinana do XBL.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
A jeśli tak to przy okazji drugie pytanie - czy jak "odfleszuję" konsolę to mogę się bez obaw logować online?
Nikt nie odpowie jednoznacznie i zdecydowanie na to pytanie. Konsola była "modyfikowana" i możesz zostać za to zbanowany, ale w praktyce masz duże bezpieczeństwo. Musisz się liczyć z tym, że możesz zostać zbanowany.
 

Scarlet

Świeżak
Świeżak
Tak, liczę się z banem, miałem raczej na myśli zsynchronizowanie swoich G-pointsów i innych takich z serwerem żeby potem to odzyskać na nowym xboxie. Rozumiem że nawet jakbym dostał bana to jeśli wcześniej wszystko się zsynchronizuje to mogę odzyskać sobie konto z osiągnięciami na nowej konsoli? (niezależnie czy stara jest zbanowana czy nie). Rozumiem że tracę tylko zainstalowane gierki arcade?
 

Do góry Bottom