1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wpłacenie środków oraz problem z PayPal

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamileqPL, Wrzesień 19, 2013.

1. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,

Chciałbym zakupić Online Pass'a do PESa 14. Obecnie na koncie microsoft mam 27zł. Czy jest jakaś opcja żeby przelać dodatkową kwotę? Nie mam karty kredytowej, tylko płatniczą. I drugi problem. Mam konto PayPal, zweryfikowane, ale nie mogę powiązać go z kontem xbox, bo wyskakuje, że trzeba podać dane. Czy to wynika z tego, że obecnie nie ma tam żadnych środków?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kaczor912

kaczor912 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    ja slyszalem juz dluzszy czas temu ze na konsole nie bedzie online passow do pesa ale to moze byly tylko plotki ehh szkoda ale i tak trzeba bedie zakuic online passa :)

4. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dodaj kartę do PayPala, a potem PayPal do Xboxa.
    PayPal nie jest wybredny przy przyjmowaniu karty, byle 3zł na weryfikacje było na koncie.

Potem przy zakupie Online Passa 27zł weźmie z konta Xbox, a brakującą część pobierze z PayPala.

5. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    A nie jest Ci korzystniej kupić zdrapkę? Obecnie przelicznik jest większy, tj. wydasz np. na 2100 pkt ~70 zł, a na konto dostaniesz ponad 110...

6. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja też chcę kupić online passa i w ogóle nie wiem jak się za to zabrać, mam konto internetowe ING, kiedyś się kupowało pkt. ms i za nie można było kupić różne rzeczy, a teraz nie wiem jak to mam zrobić, przelewem czy jak ??

P.s A te zdrapki jeszcze też działają?? Może bym kupił zdrapkę na allegro, tylko jaką bym potrzebował jak online pass kosztuje 39 zł na live...

7. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Tak, zdrapki nadal działają, są po prostu przeliczane na PLN po korzystniejszym kursie!
    Więc zamiast czarować i cudować - kupcie zdrapkę, doładujcie i przewalutujcie na PLN z punktów, a za wydane ~70 zł dostaniecie ~110. Najprościej, najszybciej.

1 osoba to lubi.
  8. schaolin360

schaolin360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też tak zrobiłem :D

Wczytywanie...

Poleć forum