1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wrażenia z Battlefield 3 są najważniejsze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Maj 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Poprzednio na łamach Xbox Magazynu ukazało się podsumowanie wywiadu z producentem wykonawczym Battlefield 3 na temat zmian, jakie mogą zajść w świecie gier po jego premierze. Nadszedł czas na kolejny.

Tym razem Patrick Bacha opowiedział o głównym celu firmy DICE podczas tworzenia nowej odsłony legendarnej serii. Według niego zespół skupia się na zwiększeniu doznań podczas grania i wszelkie inne sprawy schodzą na dalszy plan. Dzięki temu gracz nie spotka się z zapierającą dech w piersiach grafiką i przeciętną fabułą. Tak samo tryb wieloosobowy ma być bardziej zbalansowany niż zaimplementowany poprzednio.

To dobrze, że studio pracujące nad Battlefield 3 skupia się głównie na polepszeniu wrażeń, jakich będzie mógł doświadczyć gracz. Jest to pierwszy klucz do sukcesu, którego ostatnio brakuje na rynku gier.

Wrażenia z Battlefield 3 są najważniejsze

2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    ciekawe jakie to ma odniesienie do konsol?

4. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z tego co DICE mówił to generalnie wersja konsolowa niewiele odbiega od PC.

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  6. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I kolejna wojna.... Proszę przestańcie ludzie w końcu pisać co jest lepsze skoro są to dwa różne tytuły. To tak jak porównywać malucha do Formuły 1. Ten sam rodzaj, inna liga.

7. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a twoim zdaniem jaka gra jest jak maluch a jaka jak formuła 1?

Według mnie battlefielda i call of duty można porównać do mercedesa i bmw - 2 świetne marki ale każdy kupi to co mu będzie bardziej pasować

8. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Też piszecie "MW3, dziękuję dobranoc."
    Skąd wiesz, może będzie gorszy od Battlefielda?! Trailery nie o wszystkim świadczą. Mają za zadanie pokazać najlepsze sceny z gry.

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    I do tego nie zawsze prawdziwe, często renderowanie scenki których render trwa wiele godzin a nie w czasie rzeczywistym.

10. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Proszę was. Call of Duty MW (x) (gdzie x symbolizuje liczbę 3-x ) będzie na tym samym silniku bo Activision leci tylko na kaskę. DICE i Ea w przeciwieństwie do tych wrednych pasożytów nie chce wypuszczać swoich kluczowych pozycji co roku i nie robi chłamu. Poza tym już od BF:BC 2 było widać ogromną różnicę i przepaść między Cod'em ,a BF'em. Słaba sprzedaż wiąże się tylko i wyłącznie z żerowaniem na marce przez COd'a. Ostatni dobry COD to MW 2 i tak już pewnie pozostanie (obym się mylił). Nie chcę tu nikogo wywyższać stwierdzam tylko fakty ,ale życzę obu tytułom jak najlepiej i aby w końcu cała pracę na COd'em przejęło IW.

Co do BF 3 to świetnie ,że producenci stawiają na wrażenia. Nic nie da świetna grafik'a jeżeli nie ma chęci do gry. Gra szczególnie na multi musi być nieprzewidywalna. Taki od zawsze był BF ,a teraz będzie miazga. Co do różnic PC/Konsole to DICE mówiło że docelowa platforma to PC więc nawet jeśli nie zaniedbają konsol to i tak ogólnie na PC wszystko będzie wyglądało lepiej i pewnie też bardziej dopracowanie.

11. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    to bardzo dziwne bo DICE i wszystkie serwisy od czasu trailera BF3 trąbią o świetnej grafice a teraz że nie jest ważna? hmm, coś czuję że wersja na konsole bardzo ucierpi :(

12. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie chcą zaniedbać tylko pracują nad nim z mniejszą uwagą. Ale tak samo było z BFBC2, wyszedł źle? Pewnie, że nie :)

Oni powiedzieli to w takim sensie, że wszystko ma ze sobą współgrać. Świetny gameplay to świetna grafika, a nie słaba fabuła i wypalająca gałki oczne oprawa graficzna.

13. zupos

zupos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jerka
    PC multi 64 graczy a konsola 24 mam nadzieje że na mapie nie będzie trzeba 10 min szukać przeciwnika. Może jakieś demo wypuszczą :p

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Mapki dla konsolowców mają być ucięte.

MW3 na pewno sprzeda się lepiej od BF3. Co nie zmienia faktu, że MW3 nie będzie dorastać do pięt BF3. Znów zobaczymy górę skryptów i wielkiej siły amerykanów. Z pewnością znowu będzie 'Veteran', na którym wystarczy iść przed siebie i strzelać we wszystko co się rusza. BF3 jest grą niedocenioną. Activision ma wielu psychofanów Call of Duty, którzy są zaślepieni ich serią i nie chcą przyjąć do świadomości, że Battlefield od dawna jest lepszą marką. Sprzedaż BF3 będzie kilkukrotnie niższa od MW3, ale to BF3 będzie dawało największą satysfakcję z gry. Mam nadzieję, że się mylę i że BF3 sprzeda się wyśmienicie :)

15. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław

zgadzam sie w 100%-tach

16. salomonik

salomonik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam czasem wrażenie, że osoby które grają i chwalą CoD po prostu nie miały okazji zagrać w BF. Jest spora szansa że zmieniły by front...

17. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Trzej fanboje Battlefielda, czekamy na ich obiekt czci i kultu - HEXTORA.

18. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jesteś strasznie nieobiektywny, K0TAKU. Równie dobrze mogę powiedzieć 'trzej fanboje Call od Duty, czekamy na ich obiekt czci i kultu - Mniha'.
    Szanuję Twoją opinię, uszanuj też moją, bo poziom rozmów spada diametralnie.

Nie karm trolla :D /Jechu

19. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    No ale na jakiej podstawie wysuwasz wniosek że MW3 nie będzie dorastało do pięt BF3 o którym wiemy tylko tyle że... jest tworzony i ostatnio plotki... Hmm? fakt będzie ten sam silnik i pewnie znajdzie się kilka durnowatych pomysłów dla hamburgerów. Na multi nie liczę bo ostatnie normalne to było w COD4 które uwielbiam ale obecnie od roku pierwsze miejsce ma u mnie BC2 :) Mnie z MW3 interesuje tylko singiel który jak zwykle zapewni kilka godzin 'filmowej rozgrywki' oby lepszej od MW2 -.-

Ja bym z tymi osądami poczekał do E3, zobaczymy jak obie gry będą wyglądać i wtedy będzie można ]sypać argumentami

MW3 na pewno ma jeden i nie za przeczalny plus na starcie - 60FPS > 30FPS w BF3 :D

20. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Zazdrość niektórych zżera jak czytają że BF3 będzie dostarczał wielki fun dla każdego na konsoli. Ale nie ma to jak stary, dobry i wysłużony Cod stojący w miejscu...

21. zupos

zupos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jerka
    No dobra jeszcze jedna sprawa. Niech mi ktoś to wyjaśni:

Battlefield 3 na xboxa = koszt gry 200zł + 120 zł abonament xbox gold + mniejsza ilość graczy w multi + okrojone mapy

Battlefield 3 na PC = koszt gry 130zł + darmowy multiplayer + 64 graczy w multi + większe mapy + lepsza grafa

Nie wiem ja po prostu tego nie rozumiem ( zwłaszcza że Geforce GT430 to koszt ok 200 zł) Szkoda bo BBC 2 na konsoli wymiata

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum