Wrażenia z Tomb Raider Underworld

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kto ma i grał niech opisze wrażenai z gry!! Czekamy
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

Grafika oszałamiająca...i na tym się kończy.
Tomb Raider jak każda część im dalej tym nudniej i ciągle to samo.
Ja nigdy nie byłem fanem tej serii.
 

mattbos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

elo kto wie co trzeba w 1 misji po prologu zrobic tam przy tych podwodnych kolach znalazlem jeden klucz do krecania kolem i jeden wyl juz w kole ale w 3 kole terz jest miejsce na klucz ale nigdzie niemoge go znalesc co robic
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

ten klucz musisz poszukać trochę dalej od miejsca gdzie był ten pierwszy musisz trochę popływać i znajdziesz takie małe coś musisz tam wejść i będzie tam klucz nie jest to daleko . gry jak by co nie mam ale oglądałem recenzje jedną i gościu właśnie robił ten Prolog
 

eDdy00000

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

ktos wie jak pokonac ta osmiornice ? bodnioslem juz to nad jej glowe do gory ale nie wiem jak to oposcic w dol ? bo na dole przelacznik jest zablokowany, kazda pomoc sie przyda thx ;)
 

ramalash

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

Musisz stzelić w łańcuch po lewej i po prawej

gra pękła w około 6h. Wydaje mi się że poprzednie części były lepsze tutaj szczególnie denerwujące jest strzelanie system przypomina ten z TR 1.
 

Mr.Hankey

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

Tomb Raider w 6 godzin! Nie wierzę, naprawdę takie to krótkie?
 

Dziory

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

papux napisał:
Tomb Raider jak każda część im dalej tym nudniej i ciągle to samo.
Ja nigdy nie byłem fanem tej serii.
Seria napewno nie jest nudna, a tak wogóle to po co zmieniać coś co jest dobre i sprawdzone ? wspinaczki, zagadki, strzelanka itp itd - o to właśnie chodzi w TR i skoro nie jesteś fanem serii to po co tracisz czas na ściąganie kolejnych części ? ja jeszcze nie miałem okazji pograć w underworld ale jak zagram to napewno się nie zawiodę.
 

archgabriel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

Gra wlasnie jest w drodze do mnie.W Angli kolega mi zakupil.Mam nadzieje ze warto bylo wydac tych pare funtow
 

dzikiskunks

Banned
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

Jak każdy Tomb Raider, skakanie, strzelanie i mordowanie wybryków natury... tylko, że z coraz lepszą grafiką i bardziej wyrazistą Larą Croft. Fajnie jakby przy wskakiwaniu do wody gubila stanik albo gacie,
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

dzikiskunks napisał:
Fajnie jakby przy wskakiwaniu do wody gubila stanik albo gacie,
Wtedy zamiast grac to bys tylko do wody skakal :)
 

leonheart

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

jestem po niekąd fanem serii, jak dlam nie sztos ;P grafika git muzyka git sporo nowych ruchuch wieksza swoboda skakania itd. ciekawe lokacje jak dla mnei wporzo fabuła i sporo fajnych zagadek =]

na minus troche bugów podczas co trudniejszych ruchów, czasem sterowanie (nadsterowność ;) ) no i kombinezon sie nie rozrywa ;)

swoja drogą właśnie się zaciołem, zabiłem to niby yeti i co dalej ? hmm (w hali valhali gdzie wala te mloty )
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

po jakiego wala sie tu pytacie jak gre przejsc ? tak trudno wpisac w googlach : "tomb raider underworld walkthrough" ? albo solucja ?
 

leonheart

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

bynajmniej to zaden problem tam najpierw sprobowalem, problem jest taki, że nic nie znalazlem ;/
 

dukan54

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

Tez sie tam zacialem. Moze ktos podpowie co dalej.
 

mattbos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

hej prosze pomuszcie jestem w 2 lokacji tajlandia i bylem tam kolo takiego duzego posagu co ms wiele rak i stoi na glowie poszedlem tam nadul i w innej lokacji zebralem 2 lustra jednak niewem jak z niej wrucic poniewaz napoczatku tam zjechalem na linie a teraz niema takiej mozliwosci prosze poradzxcie co robic
 

acidbrain

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

to cie poinformuje jesli jeszcze nie wiesz, do wersji na x ma byc dodatek, który ma zapewnić dodatkowe 6 godzin przygody :) acha mają być 2, pierwszy na świeta bożego narodzenia
 

marqs75

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wrażenia z Tomb Raider Underworld

Czyli calkowity czas gry ile wynosi? przymierzam sie do tego tytulu i nie chcialbym aby giera "pękła" w tydzien
 

birkoff

Świeżak
Świeżak
no i kombinezon sie nie rozrywa ;)
Przy tak obcisłym kombinezonie dziwie się że przy głębszym jej oddechu się nie rozrywa.:p

A gra ogólnie bardzo mi się podoba, i moim zdaniem im więcej zagadek i łamigłówek tym lepiej.:D Bo głównie chyba o to chodzi w tej grze.
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
skoro nie jesteś fanem serii to po co tracisz czas na ściąganie kolejnych części ?
Z czystej ciekawości. Płytka pożyczona. Opinia wystawiona.

Dla mnie jedyną i najlepszą częścią był Tomb Raider 1 którego przeszedłem całego na poczciwym szaraczku którego zresztą mam do dzisiaj.
 

Do góry Bottom