1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WRC 3 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Hukos, Październik 5, 2012.

1. Hukos

Hukos Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, piszcie opinie na temat tej gry.

z Mojej strony moge napisać że gra mi się fajnie, przyjemnie i lekko. Myslałem że to będzie jakaś katorga ale nie... pozytywnie się zaskoczyłem. Nie jest to co prawda jakaś wybitna produkcja ale ode mnie dostaje 7/10

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Z ta jest moze i lepiej ale jak ktos gral w dirta wysmieje ta gre, mi sie muza podoba z menu reszta dirta 2 wole.

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    Dirt to jest popierdulka rajdow, 2 minutowe trasy w malej ilosci, gralem w dirta i wole WRC bo mam licencjonowane samochody, duzo dlugich i ciekawych tras, przyjemny nieskomplikowany acz troche wymagajacy model jazdy no i w tej wersji nareszcie dobra grafike i ciekawsza kariere, nie jest to produkcja wybitna ale porownywac ja do Dirta czy to 2 czy 3 to tak samo jak NFS do Forzy, i tu i tu sie scigamy po torze w kolko ale to jednak nie to samo

2 użytkowników lubi ten post.
  5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Fizyka jazdy tu kuleje, dirt 3 wole. Dla mnie te wrc3 to taka chinska podroba z tej sie smieje wiekszosc i nie traktuje jej powaznie jako gre.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    pokaz mi kto sie z niej smieje bo jakos wszyscy sobie chwala tegoroczna odslone, a Dirt jest wlasnie podroba rajdow ze swoimi 10 trasami o dlugosci do przejechania w 1.30 minuty, i nie wmowisz mi ze fizyka jazdy w Dircie jest lepsza... jedynie co jest lepsze to grafika bo w 3 jest przepiekna ale w grze rajdowej to akurat schodzi na drugi plan i tak jak mowilem to Dirt jest popierdulka gry rajdowej, tam nawet pelnego rajdu nie ma no chyba ze ktos ma dodatek z Monte Carlo

3 użytkowników lubi ten post.
  7. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pierwsze co mi się rzuciło w oczy po włączeniu gry to to że menu itp jest podróbą dirta nawet chyba baba mówiąca tam ma podobny głos do tej z colina o ile to nie ta sama. Na dodatek te tandetne 6 czy ile obrazków naszego kierowcy do wyboru. Grafika nie zachwyca, ale jest lepsza niż ta z poprzednich odsłon która przypominała grę za 5 zł z kiosku, jedyne co to samochody jadąc wyglądają jakby nie miały styczności z podłożem. Co mnie strasznie wkurzyło to to że gdy wyłączy nam się pad czy to w przypadku kończących się baterii czy po prostu czasem się rozłączy to gra się nie pauzuje... nam ucieka czas a my musimy szybko podłączyć go z powrotem co skutkuje gorszym czasem, albo koniecznością przejechania trasy od nowa.
    Jak dla mnie 6/10 nic nadzwyczajnego, ale też i nie całkowita beznadzieja.

8. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    tak troche pograłem i jak dla mnie bije na głowę dirta2 i 3 w końcu jakaś gra rajdowa gdzie są rajdy a nie jakieś pedalskie zawody gejkany i inne zuło ;). w porównaniu do poprzednich odsłon to jak niebo i ziemia , fajny model jazdy , przyjemna grafika , można nawet powiedzie że ładna, widać że seria Wrc się rozwija i idzie w dobrą stronę . wydaje mi sie że zyska trochę więcej fanów zwolenników niż poprzednie części. Od czasów Dirta 1-szego się tak fajnie nie bawiłem w grze rajdowej ;)

1 osoba to lubi.
  9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa

Alert W tym temacie piszemy tylko opinie!

10. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    WRC jest kiepiskie i ta gra zawsze byla daleko w tyle za Colinami i dirtami, moze colinowi wąchać spaliny :)

11. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tylko problem jest taki, że Dirt się skończył na odsłonie 2. Pokaż mi w trójce jakieś dłuższe rajdy... większość tej gry to już zupełnie inne wyścigi.
    Jasne, nic nie dorówna staremu colinowi tylko że obecnie już nie ma innych gier o tej tematyce.

Osobiście nowe WRC mi sie podoba, bez większych rewelacji ale można śmigać. Konkurencji jako takiej też nie ma ;)

12. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Odpaliłem tę gierkę i nie mogłem wyjść z podziwu zastanawiając się cóż to jest za twór. Graficznie byłoby to killerem może na przełomie 2005/2006 roku, ale nie teraz.
    Wszystko poza autem wygląda miernie, jak gierka na komórkę (dodam że grałem w tę grę wymaksowaną na komputerze w 1920x1080). Feeling pojazdu jest jeszcze w miarę okej, ale aż do złudzenia przypomina to wszystko DiRT-a (szczególnie 3-ego w którego troszeczkę pograłem).

Jednym słowem: masakra. Gdyby ta gra byłaby dorzucana do płatków śniadaniowych, albo sprzedawana w kioskach za 9,99 pln, to może i byłaby hitem, a tak otrzymuje od mnie ocenę: 4/10.

13. LucyFair

LucyFair V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na mnie nie zrobiła żadnego wrażenia..nie wiem czemu ale miałem też wrażenie że troche za mało klatek miałem, być może byłem zmęczony wieczorem..w każdym razie nie pogram w to.

14. n6600

n6600 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krk
    Dobrze ze wyszlo demko. Nie dojechalem do mety, wylaczylem po 2 min. masakra.
    Juz wole cmr 2 wlaczyc.
    pzdr

15. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To co za ciebie kierowca :)
    Gra nie najwyższych lotów ale ujdzie. Grafika jak dla mnie nie powala jak w FH czy DiRT3 ale jest znośna. Model jazdy jest trochę dziwny, klasą WRC najfajniej mi się jeździło ale autem z lat 80 to porażka samochód ślizgał się jak po lodzie :) Najgorzej wypadła oprawa dźwiękowa. Moja ocena to 5/10.

Wczytywanie...

Poleć forum