1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WRC 5 oficjalnie zapowiedziane

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 22, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zgodnie z wcześniejszymi plotkami przewidywaniami, za produkcję gry odpowiada duet Big Ben Interactive & Kylotonn Games.

Produkcja powstanie na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. Deweloper Kylotonn Games nie ma doświadczenia w tego typu grach - jak pisaliśmy kilka miesięcy temu, możecie kojarzyć go z Bet on soldier, symulatorów przeznaczonych do nauki dla kierowców miejskich autobusów (Bus Training Game), Truck racer na PS3, Hunter's trohpy lub serii My body coach. Mimo to powierzono mu zadanie stworzenia WRC 5, a studio obiecuje, że zadanie wykona.

Produkcja skorzysta z autorskiego silnika Kt Engine HD, który pozwoli na wygenerowanie grafiki w wysokiej jakości wraz z dynamicznie zmieniającymi się porami dnia oraz warunkami pogodowymi. Auta mają się uszkadzać i brudzić. Twórcy chwalą się także zaawansowaną stroną fizyczną, dzięki której gra będzie posiadać realistyczny model jazdy i to na różnych podłożach - od śniegu, przez błoto, ziemię aż po szuter. Ostatnią z głównych cech gry mają być dynamiczne powtórki wzorowane na telewizyjnych transmisjach.

Skoro jesteśmy już przy telewizyjnych transmisjach, dziś rozpoczyna się Rajd Monte Carlo w którym bierze udział Robert Kubica. Po raz pierwszy zmagania kierowców można śledzić na żywo w polskiej telewizji - dziś wieczorem o godzinie 20:00 na Polsat Sport Extra będzie można obejrzeć na żywo relację z pierwszego odcinka specjalnego, Entrevaux. Ma on długość 21,3 kilometrów. Dodamy tylko, że odcinek testowy poszedł Robertowi bardzo dobrze i zajął on piąte miejsce tracąc do pierwszego w klasyfikacji Loeba jedynie 1,3 sekundy.

Wracając do WRC 5 - więcej detali mamy poznać wkrótce. Na koniec zostawiliśmy krótki zwiastun gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    czekam, czekam, brakuje mi strasznie porzadnej gry rajdowej, jezeli nie bedzie gorsza od poprzednich WRC to bedzie sie dalo troche pograc, tymbardziej ze bedzie rajd Polski

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    od lat już czekam, od lat... :singing:
    no ciekawe co im tam wyjdzie. zaprawiają ładnie :hilarious:
    fajerwerków sie jednak nie spodziewam :cigar:

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    WRC 3 ograłem , 4 nie tknąłem bo wyglądała dokładnie tak samo jak 3 , ale 5 obczaję :)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak jak wyżej..
    Jak będą jakieś zmiany w stosunku do poprzednich WRC to wypróbuję na pewno. Lecz jak będzie tylko "lekka kosmetyka" to na starcie podziękuję za takie coś..

7. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Jak będzie taka jak WRC4 to z miejsca podziękuję. WRC 4 pobrałem na PC tylko, żeby sprawdzić i to był dobry pomysł, bo po 10 minutach odinstalowałem... Gra w ogóle nie dorasta do pięt Dirtowi 1/2/3. Model jazdy beznadziejny, a przejazdy przez kałuże to jakaś porażka, grafika taka sobie, dźwięk samochodów taki sobie. Gra ogółem mocno średnia. Dirta uważam za lepszą pozycję.

8. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To tragedia gra i jak to się sprzedaje to ja nie wiem, gra cud.

Wczytywanie...

Poleć forum