1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WRC: Data premiery i nowe screeny

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Lipiec 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Firma Black Bean Games podała oficjalną datę premiery gry WRC – pierwszej od lat produkcji opartej na tytułowej licencji wyścigów WRC. Z też okazji opublikowano wiele nowych screenów z omawianej ścigałki.

Tworzone przez studio Milestone WRC ukaże się na rynku 8 października w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Gra zawierać będzie wszystkie licencjonowane wozy oraz kierowców z obecnego sezonu WRC, a także z klas P-WRC, S-WRC i J-WRC.

Black Bean Games opublikowało także wiele nowych screenów z produkcji, które znajdziecie w naszej GALERII.

WRC: Data premiery i nowe screeny / CD-Action online

2. Lotnik421 Xbox One

3. koks72

koks72 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    bardzo ładne te screeny ;) gra tez pewnie bedzie ciekawa, Dirt i Dirt2 od Codemasters byly fajnymi grami ale nie do konca do mnie trafily nie bylo tego czegos co w popszednich seriach. Oby nie bylo juz Dirt3. a WRC powinno byc super, ostatnia ich czesc byla fajna.

5. maku00

maku00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wyglada dobrze, jestem ciekaw jak bedzie z fizyka i realizmem. Kolejna po f1 gra na ktora warto czekac

6. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Ajjj...wyprzedziłeś mnie Krav :p No cóż, ja chciałem stąd dać:
    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52485

Co do news'a, to mam nadzieję, że twórcy się postarają i dadzą nam produkt na miarę WRC. Grafika może być, niech dopieszczą model jazdy, różne warunki pogodowe, nawierzchnie i wsio :D
    Jeżeli Codemasters tez się postara(w co nie wątpię) to dostaniemy dwie świetna samochdówki z licencjami wyścigowymi/rajdowymi :yeye:
    A jeszcze Test Drive Unlimited 2.....znowu nie wyrobię z zakupem. Normalnie jak rok temu :p

7. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No ładnie ładnie :D
    Oby tylko rozgrywka była godna uwagi :D

8. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak otworzyłem stronkę z newsem na cdaction, to myślałem że screen tytułowy jest wyjęty z gry pokroju Sega Rally Revo, podobnie też reszta galerii. Mimo że to nowy tytuł, to graficznie widać że odstaje od pierwszego Dirta, o którym ktoś wyżej wspomniał. Dla gry na 2010 rok, powinni poprawić grafikę, a co do bugów, to gra powinna być mocno dopracowana. Jak na razie mam nadzieję, że graficznie wygląda w stylu F1 2010 z bolidami poprzedniego sezonu, a dopiero do finalnej wersji wpuszczą lepszą grafikę ;]

9. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    No grafika nie powala niestety, ale jak będzie dobry realizm to gra jak najbardziej godna uwagi. Czekam, bo bardzo lubie gry typu colin dirt, dirt 2.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum