1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

WRC: FIA World Rally Championship

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Klocek, Luty 11, 2011.

1. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie chce mi się rozpisywać, więc powiem krótko. Chciałbym się dowiedzieć ile zajmuje przejście tej gry bo zastanawiam się nad kupnem jej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    akurat kariery jeszcze nie ukończyłem, ale masz przecież do dyspozycji kilka klas samochodów, więc zajmie ci to trochę. ale nie dlatego piszę...
    otóż to nie gra z fabułą(o czym pewnie wiesz) :D
    po ukończeniu kariery więc, dla samego wykręcania lepszych czasów warto grać, i grać...nie wspomnę tu o nieśmiertelnym multi.
    ja osobiście polecam, model jazdy kozacki, grafa nie odstrasza. generalnie najlepsze wrc na xbox360, o ile wiem. ;)

4. Klocek

Klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Model jazdy - tak, faktycznie kozacki. Zastanawiam się właśnie na ile mi starczy gra, bo przyznam, że mam dość gierek gdzie single można przejść w 4 albo 100h. Wszędzie albo za długo albo za krótko.

Wczytywanie...

Poleć forum