WRC wygląda coraz lepiej

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jarek882

Banned
Użytkownik
Pierwsze materiały z WRC 2010 udostępnione przez producenta, wołały o pomstę do nieba, jednak wszystko wskazuje na to, że projekt doczekał się porządnych szlifów. A może jest to tylko zasługa dobrze zmontowanego trailera?

Na najnowszym zwiastunie możemy między innymi zobaczyć jak prezentuje się widok z kokpitu, zachowanie poszczególnych samochodów na trasie, model zniszczeń czy krajobrazy, jakie przyjdzie nam podziwiać przemierzając obszary 13 państw rozsianych po całym świecie. Podziwiać to może zbyt duże słowo, bowiem oprawa specjalnie nie zachwyca. Myślę jednak, że fani WRC przeboleją słabszą grafikę, jeśli reszta elementów będzie stała na wysokim poziomie. Poniżej wspomniany we wstępie zwiastun.


Źródło: WRC wygląda coraz lepiej | PPE.PL - Portal PSX Extreme
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hmm... może być całkiem przyzwoita gierka :)
Nie wiem czy zauważyliście, ale w zwiastunie nie tylko został ukazany gameplay, a także fragmenty nagrań z rajdów WRC...
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
to wyglada jak
COLIN MCRAE RALLY 2005 ;p
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
wg mnie troszke lepiej niz colin 2005 ale i tak w to zagram i przejde :D
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Mam nadziej że pod względem gameplay'owym będzie fajny.
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli teraz wygląda lepiej, to ja nie chce wiedzieć jak wyglądała wcześniej :D
Byłem ciekawy tej gry, ale widzę że odstrasza.
Pozostaje mi jedynie czekać na Dirta 3.
 

pakox

Użytkownik
Użytkownik
Wcześniej to była tragedia,jak zobaczyłem pierwsze screeny to się przestraszyłem teraz to już lepiej wygląda, ale i tak słabiutko;/
Mam nadzieje że jeszcze popracują nad grafika aby dorownywała chociaż tytułom z przed 2lat, a wtedy napewno zagram,choć jeśli grafika zostanie jaka jest to grą i tak nie pogardzę.
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
Trochę archaicznie wygląda, ale to w końcu będzie jedyna symulacja wrc na rynku.
 

Dragonir

Banned
grafika wręcz fatalna -.-
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Nie jest tak źle graficznie, ale to może dlatego że ja za bardzo na grafikę nie patrze. :)
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Konkurencja dla DIRTa ;) ?
 

Budyn90

Użytkownik
Użytkownik
Nie moge sie doczekac, jesli model jazdy bedzie dobry to dla mnie gra roku. Kocham rajdy!
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Wg. mnie narzekanie na grafikę w grach symulacyjnych nie ma sensu. Oby właśnie w tej grze było najlepsze to co jest najważniejsze, czyli symulacja.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie zapowiada się i wygląda świetnie.
 

seanknw

Banned
Użytkownik
wygląda jak stary colin nie ma szans z dirtem 3
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Grafika prezentuje się mizernie. Oby model jazdy był wymagający, jak w najlepszych symulatorach.
 

<LOLO>

Banned
Dla mnie każde wrc było fajne więc na tym sie pewnie nie zawiode
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
Mam wrażenie, że momentami colin 2005 wyglądał lepiej.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Gierka fatalna, jakie to szczęście że Mistrzowie Kodu zrobili Dirta, Dirta 2, Grida oraz niedługo szykuje się F1 2010 :p Mmmm, tylko Logitech'a G27 do tego brakuje, ale może kiedyś ...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom