1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wrocławm parking strzeżony;

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez przeo_91, Czerwiec 15, 2012.

1. przeo_91

przeo_91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Olkusz
    Witam! 7 lipca wybieram sie ze znajomym na koncert Queen + Adam Lampert ale mam problem, daleko mieszkam od Wrocławia i nie mam pojęcia gdzie moge znaleść jakiś parking strzeżony, pytam się tu bo może ktoś mieszka w tamtych okolicach :D Samochodu nie zostawie byle gdzie bo mam nowa BMW e92 i chce miec czym wrocic do domu :) dzieki za pomoc :)

PS. I jak z cenami 50zł starczy na caly dzien? mysle ze tak od 12-13 do 2-3 w nocy :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. ///

/// Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzwonisz do domu prywatnego z podwórkiem i pytasz czy możesz na kilka h zostawić auto. Bezpieczniej, taniej i zawsze znajdziesz miejscówkę. Ja tak robię zawsze BMW e60...

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Tu masz stronę parkingu MARBER - Witamy i zapraszamy do skorzystania z naszych usług, wpisz w google wrocław parking strzeżony i sporo tego wyskakuje.

Up no to ciekawą osobowość masz.

Wczytywanie...

Poleć forum